Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Ağustos Ayı İndirim Kataloğu (2016)

LR Ağustos ayında da bomba gibi ürünler ve indirimler ile karşınızdadır. Yeni yayınlanan Ağustos ayı kataloğu hakkında sizlere bilgileri vermek istiyorum. Özellikle Ağustos kataloğuna eklenen yeni ürün Mind Master performans arttırıcı olarak az çok içeriğini incelediğimiz ürün ayrıca zinde kalmanız ve zekanızı geliştirdiği de açıklamalar arasında yer almaktadır. Enerji içeceğine her ne kadar benzese de içeriğinde bulunan doğal zengin kaynaklar sayesinde hiç zararı olmayan ve yan etkisi bulunmayan bir üründür. LR Türkiye ailesine hayırlı olsun diyoruz ve daha pek çok ürünün de Türkiye satışa açılmasını bekliyoruz. Özellikle 28 Gün Diyet Programı Paketini dört gözle beklediğimi de belirtmek isterim. Bu bayanların vaz geçilmez LR ürünlerinden biri olacağına eminim. En başta ben kendim de bu program paketini alacağım.

Ayrıca dikkat çeken indirimler arasında yine Zeitgard 1 indirimi göze çarpıyor. Yüz temizleme cihazı geçen ayda da indirimdeydi ve bu ayda yine indirimde bu cihazı almayı düşünenler kesinlikle Ağustos ayını geçirmeden almalarını tavsiye ederim.

Serox set ciddi indirimi ile dikkatleri çeken bir başka LR ürünü oluyor. Bu ürünü çok soranlar oldu ve fiyatından dolayı alamayıp ta bekleyenler oldu ise yine kaçırılmayacak fırsatlar arasında yerini alıyor.

Ağustos Ayı İndirim Kataloğu

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir