Menu

LR Algetics Ayak Bakım Seti ile kuru ve çatlak ayaklara son!

Algetics Ayak Seti Tanıtımı ( 3 Ürün)

Yaz aylarına girdiğimiz şu dönemlerde sizlere daha önce tanıtmamış olduğum LR Algetics Ayak Bakım Seti ile ilgili bilgiler vermek istiyorum. Algetics Yosunlu Ayak Ürünleri seti 3 üründen oluşuyor ve bu 3 ürünü sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istiyorum. Özellikle ayak bakımı konusunda Algetics ürünleri yaz aylarında oluşan Ayak kokusu ve Nasırlaşma, Serleşme gibi durumlarda çok iddialı olduğunu bilmenizi isterim. Şimdi isterseniz Algetics ayak bakım setinde neler var bir göz atalım:

Algetics Ayak Bakım Seti Ürünleri:

Algetics Ayak Kremi: İçeriğinde alg etken maddenin bulunuyor. Bu etken madde sayesinde ve bileşenleri sayesinde Çatlamış ve kuru ayaklara çok iyi gelmektedir. Algetics Ayak Kremi bu gibi durumlarda kullanılabilir. Kuru ayaklar özellikle ürünü hızlı emer ve anlık kullanımda bile yumuşaklık hissiyatını size geri kazandırır. Kalınlaşmış deri katmanlarını azaltarak ayaklarınıza gereken bakımı uygular ve ayaklarınız sağlıklı bir görünüme kavuşur.

  • Ayak kremini kullanımı: Sabahları uygulanması önerilir, fakat ihtiyaç halinde sürülmesinde de sakınca yoktur.

Algetics Ayak ve Bacak Jeli: Bu ürünümüzü hem ayaklarınızda hem de bacaklarınızda kullanabilirsiniz. Adından da anladığınız üzere Jel olarak üretilmiş üründür. Ayak ağrıları, bacak ağrıları ve gerilmiş, yorgun ayak ve bacaklarınızda uygulamanız durumunda rahatlık verecektir. Ayrıca Algetics Ayak ve Bacak Jeli ayaklara uygulandığında ayak kokusunu engeller ve tazelenme hissini size fark ettirir. İçeriğinde bulunan doğal etkin maddeler sayesinde yoğun nem ile ayaklarınızı ve bacaklarınızı besler. Ayrıca not olarak belirtmek isterim ki, hassas bacaklar için Algetics Ayak Kremi ve Ayak Peeling ürünlerini de kullanmanız uygun olacaktır.

  • Ayak ve Bacak jeli kullanımı: İhtiyaç duyulması durumunda ayak ve bacaklarınızda uygulayabilirsiniz. Hafif masaj yaparak uygulanması önerilir.

Algetics Ayak Peelingi: Ayaklara ilk kullanımda bakım yapıp sakinleştirici etkisi ile dikkatleri çeken ürünümüz Algetics Peeling ölü derilerinizi dökerek alttan gelen yeni canlı derinin yüzeye çıkmasını sağlar. Laminaria ve İrlanda yosunu ile ayaklarınıza gereken nemi sağlar.

  • Ayak Peeling kullanımı: Ayaklarınıza oval hamleler ile yedirin ve hafifçe masaj uygulayın. Daha sonra durulama işlemi yapın.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)