Menu

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

LR Aloe Vera Acil Durum Spreyi

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

LR ile tanışanlar çok iyi biliyorlar ki, her evde bulunması gereken bir üründür ”LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi” gerçek anlamda çok faydalı ve hemen hemen bütün ev kazalarına karşı çok iyi bir dezenfekte ve iyileştirici bir özelliği vardır. Bu arada ürün tamamen bitkisel olup ve içeriğinde %86 Aloe Vera özü bulunan ayrıca aşağıda belirteceğim birazdan farklı bitki karışımı da içeriğinde vardır. LR Acil Yardım Spreyi ile her türlü yanıklara, yaralara, anlık cilt kabarmalarına ve bir çok aklınıza gelecek acil müdahaleye karşı çok iyi bir üründür. LR’ın en favori ürünü diyebiliriz:)

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi Ne İşe Yarar?

Öncelikle ürünümüzün adı üstünde Acil Yardım Spreyi bu demek oluyor ki, evde, iş yerinde veya bulunduğunuz herhangi bir ortamda başınıza gelebilecek yüzeysel yara, yanık gibi sorunlara müdahale edilerek hızlı iyileşmesini sağlamaktır. Ayrıca içeriğinde bulunan Aloe Vera özü yaraya ve yanıklara zaten iyi gelirken, diğer yandan 12 adet daha şifalı bitkiyi içeriğinde barındırmaktadır. Bu diğer bitkiler ise; Aloe Veracalendula, papatya, civan perçemi, ada çayı, propolis, aynı safa, zencefil ve çarkıfelek gibi şifalı bitkiler yer almaktadır.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)