Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

LR ile tanışanlar çok iyi biliyorlar ki, her evde bulunması gereken bir üründür ”LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi” gerçek anlamda çok faydalı ve hemen hemen bütün ev kazalarına karşı çok iyi bir dezenfekte ve iyileştirici bir özelliği vardır. Bu arada ürün tamamen bitkisel olup ve içeriğinde %86 Aloe Vera özü bulunan ayrıca aşağıda belirteceğim birazdan farklı bitki karışımı da içeriğinde vardır. LR Acil Yardım Spreyi ile her türlü yanıklara, yaralara, anlık cilt kabarmalarına ve bir çok aklınıza gelecek acil müdahaleye karşı çok iyi bir üründür. LR’ın en favori ürünü diyebiliriz:)

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi Ne İşe Yarar?

Öncelikle ürünümüzün adı üstünde Acil Yardım Spreyi bu demek oluyor ki, evde, iş yerinde veya bulunduğunuz herhangi bir ortamda başınıza gelebilecek yüzeysel yara, yanık gibi sorunlara müdahale edilerek hızlı iyileşmesini sağlamaktır. Ayrıca içeriğinde bulunan Aloe Vera özü yaraya ve yanıklara zaten iyi gelirken, diğer yandan 12 adet daha şifalı bitkiyi içeriğinde barındırmaktadır. Bu diğer bitkiler ise; Aloe Veracalendula, papatya, civan perçemi, ada çayı, propolis, aynı safa, zencefil ve çarkıfelek gibi şifalı bitkiler yer almaktadır.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.