Menu

WhatsApp üzerinden bize ulaşın!


LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi Nelere İyi Gelir?

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

Aloe Vera Bitkisinin Büyüleyici Gücü (önce etkili bitkimizi tanıyalım)

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi konulu yazımızda sizlere ürünümüzü detaylı bir şekilde anlatacağım. İnsanlık için birçok araştırmalar yapılmıştır. Bu sayede sayısız bitkinin özellikleri tespit edilmiştir. Cildi tazeleyici, antibiyotik etkisi yaratan ve antioksidan olan bitkilerinde kullanım alanları artmış durumdadır. Bunun içinde en iyi örnek Aleo vera bitkisidir.

Aloe vera bitkisi günümüzde birçok ilacın yapımında kullanılan özel bir bitkidir. Hem ev de yapılan ilaçlar da hem de laboratuvar ortamında yapılanlarda bu bitkiye rastlamak mümkündür. Ayrıca ağızdan alınabildiği gibi cilde de sürülebilir. Aloe vera büyüleyici etkisi olan bir bitkidir.

  • Aloe vera doğal içeriği bakımından cilt bakımında tercih edilen bir bitkidir. Ayrıca ciltteki yaralara sürüldüğü zaman yara bölgesindeki kan dolaşımını arttırarak iyileşme süresini hızlandırır.
  • Aloe vera bitkisi güneş yanıklarına karşı çok iyi gelir. Hatta özellikle yazın cilde sürülmesi cildi korumaktadır.
  • Aloe vera bitkisi kabızlık sorunu yaşayanlar için ideal bir bitkidir. Bal, portakal suyu, bir çorba kaşığı aleo vera, bir bardak su karıştırılıp her gün kahvaltıdan önce içirse mucizevi bir etki gösterecektir.
  • Aloe vera içeriğindeki iltihap sökücüler sayesinde akneye geçirici etkiye sahiptir. Tek başına kullanımı etki ettiği gibi ek takviyelerle de yardımcı olur.
  • Aleo vera bitkisini kullanarak yıkanmak saçtaki kepeklenmeyi azaltacaktır.
  • Aleo vera bitkisi selülitleri azaltır. Zayıflamaya yardımcı olur. Özellikle limonoa karıştırıldığı zaman detoks etkisi gösterir. Spor yapan insanlar aleo vera bitkisini bal ve limon suyu ile karıştırarak etkili sonuçlar elde edebilirler.
  • Aleo vera cildi yumuşatma etkisine sahiptir.

Bu tür yararları sayesinde bir çok evde Aleo Vera’nın kullanım sıklığı artmıştır. Ayrıca ilaçlar da kullanılmaktadır.

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyinin Özellikleri

Rahatlatıcı ve serinletici bir etkiye sahip olan LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi kullanım alanlarını arttırmıştır. Çünkü içeriğinde % 83 aloe vera ve şamdan çiçeği, papatya ve ada çiçeği özütü, bir de buna ilave olarak propolisle beraber on iki tane bitki esansından oluşur. Yani içerik bakımından oldukça zengindir. Bu nedenle insanların ilgileri artmış durumdadır.

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi gergin cilde sahip olan insanlar için cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Böylece yoğun bir nem ortamı sağlar. Hassas ciltler için de rahatlatıcı etkisi vardır. Ayrıca dinlendirir ve serinlik sağlar. Tüm ciltler içinde tazeleyici ve

Bu sprey ihtiyaç durumunda cilde püskürtülür. Tüm cilde uygulanır. Fakat göz çevresinden uzak tutulmalıdır. Güneşlendikten sonra da cilde uygulanması rahatlatıcı bir etki yaratacaktır.

Yapılan çalışmalar sonucunda kullanıcı yorumları değerlendirilmiştir. Buna göre;

  • Kullanan insanların %100’ü ciltlerindeki tahrişlerin azaldığını belirtmektedir.
  • Kullanıcıların %100’ü kaşıntıları azalttığını söylemektedir.
  • Kullanıcıların%100’ü cildi rahatlattığını ve serinlettiğini belirtmektedir.

Uzmanlar bu spreyin kullanımıyla ilgili belirli ipuçları vermektedirler. Buna göre özellikle yazın kullanılması oldukça yarar sağlar. Çünkü cilt güneşin ultraviyole ışınlarından olumsuz etkilenmektedir. Yazın sıcak havaların etkisinden dolayı ayaklar kısa süre içerisinde yorulmaktadırlar. Bu durumda LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi kullanılırsa rahatlatıcı bir etki yaratacaktır. Ayrıca cilde sürüldükten sonra dışarı çıkılırsa koruyucu bir görev üstlenecektir. Erkekler tıraş olduktan sonra bu sprey sayesinde tahriş olma riskini önleyecekler. Ciltlerini rahatlatıp harika bir serinlik hissi yaşayacaklardır. Bunların yanı sıra cildin herhangi bir yerinde yarası ve tahrişi olan kişi bu sprey sayesinde kolaylıkla iyileşecektir. Gençlik, tazelik, serinletici etki ve koruyucu bir mucize arayanlara kaliteli çözüm olanağı sunan LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi tercih edilmelidir. Kişi oldukça memnun kalacaktır.

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyinin İçeriği ve Özellikleri

Şamdan çiçeği ekstresi: kan akışının hızlanmasını sağlar. Yaraların iyileşmesini sağlar.

Porpolis ekstresi:  İltahap sökücü özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra antibakteriyel ve tedavi edicidir.

Kekik ekstresi: antioksidatif ve temizleyici etkisinin yanı sıra tonikleyicidir.

Civan perçemi ekstresi: yararları iyileştirir. İltihapları söker.

Papatya ekstresi: cildi rahatlattığı gibi mikropları da önler.

Kara hindi baba kökü ekstresi: tazeleyici ve temizleyicidir.

Çarkıfelek çiçeği ekstresi: koruyucu, rahatlayıcı, temizleyici ve tahriş önleyicidir.

Okaliptüs yaprakları ekstresi: uyarıcı ve temizleyicidir.

Adaçayı ekstresi: iltihap sökücü ve temizleyicidir.

Sığırdili çiçeği ekstresi: sıkılaştırıcı ve temizleyicidir.

Zencefil kökü ekstresi: kan akışını hızlandırır. İltihapları söker.

Kırmızı sandal ağacı ekstresi: alerji önleyici, serinletici ve toniktir.

Görüldüğü üzere her bir madde kendi içerisinde de iyileştirici bir etkiye sahiptir. Hepsinin bir araya geldiği bir sprey de harikulade bir üründür. Bu nedenle tercih edilen LR spreyi kişiye taze bir cilde sahip olabilme imkanı sunabilmektedir.

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyin sahip olmak hiç zor değildir. Bunun için öncelikle internetten bu spreyin sağladığı yararlara bakılmalıdır. Sonra da bu konuda isim yapmış yerlerden yardım alınmalıdır. Bu ürüne ulaşmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Kullanıcıların olumlu yorumlarından yola çıkarak doğru bir karar verilebilir. Gençlik ve taze bir cilt mi? O zaman tercih kaliteli bitkilerden ve ürünlerden yana olmalıdır.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Team

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR’a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 – Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY
Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir