Menu

LR Aloe Vera Ankara Üyelik Başvuru Formu

LR Ankara Ekibi

LR Ankara Üyelik Başvurularınızı artık buradan alacağız ve sizler ile çok büyük bir LR Ankara ekibi oluşturacağız. Çok büyük bir ekip Ankara bölgesinde oluşturmak istiyorum ve bu ekip ile çok sağlam adımlar ile yola devam edeceğim. İstanbul bölgesinde olduğu gibi Ankara bölgesinde de bomba gibi bir LR ekibi oluşturacağımıza inanıyorum ve bu ekip sayesinde Ankara’da çok çok güzel toplantılar düzenleyeceğiz ve sunumlar ile bir birimize destek olup LR’ın çalışma sistemi ile ilgili sizlere detaylı bilgileri sunacağım.

Ben Sibel Ay LR Ekibi olarak ekibimi sadece bir şehirde sınırlamayacağım ve Türkiye’nin hemen hemen her yerinde LR ekibimi oluşturacağım. Evet şimdi sıra Aloe Vera Ankara ekibimi oluşturmaya geldi ve bu ekip sayesinde çok ciddi işler yapacağız ve çığ gibi Sibel Ay LR Ankara Ekibi çok ses getireceğine yürekten inanıyorum.

Beni İstanbul bölgesinde tanıyan çok kişi oldu ve ekibime aldığım herkesin de benden çok memnun kaldığını söylemek istiyorum. Bu konuda mütevazi olamayacağım maalesef:) çünkü ben altıma aldığım üyelerim ile bire bir ilgileniyorum ve uzun zamandır Güzellik Uzmanı Estetisyen olmanın da avantajlarını LR deneyimlerim ile birleştirerek zamanla çok güzel deneyimler elde ettiğimi söyleyebilirim.

Ayrıca cilt bakımı konusunda bilgili olan olmayan herkesin ürün önerdiğini görüyoruz ve sonuçlarına baktığımızda gerçekten ciddi anlamda ciltte sorunlar meydana geliyor ve ürün önerilen kişiye LR’ı da yanlış tanıtmış oluyorlar. Bu yüzden siz de LR’a üye olacaksanız eğer sizi üye yapacak kişiyi mutlaka iyi araştırın ve bilgi sahibi olan birisi üzerinden üye olun derim.

Ben illa benim üzerimden üye olun demiyorum ama bu tür durumlardan dolayı muzdarip olan pek çok yeni üyeler bana ulaşarak bu ürünü önerdi liderim ama cildimde kabarcıklar oldu, kızarıklıklar oldu şeklinde bana yazıyorlar ve benden destek istiyorlar. Ben buna rağmen yine gerek sitem üzerimden gerek ise WhatsApp üzerinden elimden geldiğince destek vermeye çalıştım. Bu uyarımı dikkate alın geri dönüşü çok zor bir kere üye olduktan sonra liderinizi daha sonra değiştiremiyorsunuz.

Ankara bölgesinde LR’da benim ile birlikte yürümek benim ile birlikte yükselmek istiyorsanız eğer sizlere de LR ekibimde yerim var. LR Ankara üyelik ve bilgi formu hemen aşağıdadır formu doldurun en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

LR Aloe Vera Üyelik ve Bilgi İçin Formu Doldurun!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)