LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Aloe Vera Anti Stres Kremi Özellikleri

lr-aloe-vera-anti-stres-kremi

Sizlere bugün de LR Aloe Vera Anti Stres Kremi ile ilgili yazılarımı paylaşacağım. Öncelikle LR’ın ürün yelpazesinin çok geniş olduğunu ve ürünleri zaman buldukça sitemize ekleyip sizleri de bilgi sahibi yapmayı istiyorum. Uzmanlık alanın Güzellik Uzmanı Estetisyenlik olduğu için ürünleri siteme kabaca eklemek istemedim.

Hem ürünleri kullanarak deneyimlerimi ve ürünü önerdiğim kişilerin de görüşlerini alarak derleme yapıyor ve sizler ile ürün hakkında olan görüşlerimi paylaşıyorum. Bunu da ayrıca bilmenizi istedim, sonuçta LR’ın bütün ürünlerini siteme eklemek en fazla 2 günümü alırdı hazır ürün özelliklerini ekleyerek, fakat ben bunu uygun görmüyorum kullanıcı deneyimi şart bana göre.

Not: Bu ürün her ne kadar erkekler için özel üretilmiş olsa da ben bir bayan olarak denedim ve bayanlarında kullanımına uygun olduğunu bilmenizi isterim.

  • Aloe Vera Anti Stres Kremi Özellikleri:

Anti Stres Kremi ürününü sipariş ettim ve elime ilk geçtiği gibi kullanmaya başladım. Ürünü kullanırken bir şey dikkatimi çekti, ürün cilde yoğun nem sağlıyor, bu yoğun nem özellikle kış aylarında çok etkili olacağı kanısındayım. Şahsen ben son bahara girdiğimiz şu dönemlerde ürünü kullanmaya başladım ve gerçekten cildi besleyici etken maddeleri mevcut ve cildinizi kullandığınız süre boyunca nemlendirerek parlak bir cilt görünümüne sahip oluyorsunuz.

Ayrıca Aloe Vera Anti Stres Kreminde %50 Aloe Vera olduğu için doğal bir bakımı cildinize uyguladığınız gibi ayrıca cildi besleyen Aloe Vera jeli ile tazelik ve bakım sağlıyor. Cildinizde ufak tefek sivilce ve yeni oluşmuş sivilce izi var ise bunlarında üstesinden geliyor, bizzat ben denedim ve bendeki etkisi bu şekildedir. Yıpranmış, yorgun ve soluk ciltler için ideal bir ürün olduğunu da eklemek istiyorum.

  • Aloe Vera Anti Stres Kremi Nasıl Kullanılır?

Kullanımı konusunda ben günlük olarak kullandım, günde 2 kere sabah akşam cildime uyguladım. Sabahları veya ihtiyaç halinde kullanıma uygun bir üründür. Yüzünüze sürerek kullanabilirsiniz.

Aloe Vera Anti Stres Kremi kullanan kullanıcıların da görüşlerini bu yazımızın altında görmek isteriz. Eğer kullanan diğer kullanıcılar var ise görüşlerini bizler ile paylaşırlar ise diğer kullanacak olanlara da ön, ayak olmuş olurlar. Bilgi paylaştıkça güzeldir…

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu