Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Önleyici Krem

LR Pişik Kremi

Şimdi sizlere yenilenen ve sadeleştirilen LR Aloe VIA Bebek Bakımı Seti böylelikle kafa karıştırıcı detayları kaldırarak, artık daha sade ve bebeğinize ne kullanacağınızı bilen anneler olmanız için çok güzel bir set oluşturdu. Set içerisinde yer alan LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Önleyici Krem ürünü hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum.

Ürünümüz LR Aloe Vera Bebek Pişik Kremi yani pişik oluşmasını önleyen ve olan pişikler için de iyileşme sürecine yardımcı ve destekleyici olarak üretilmiştir. İçerdiği %40 Aloe vera jeli, bio aynısafa özütü, çinko ve panthenol sayesinde bebeğinizin cildini yenileme yaparak, pişik oluşumunu önler. Ayrıca Bebek serisinde yer alan ürünlerimizin hiç birin de parfüm yoktur. Parfüm içermeyen krem kullanılmıştır ve irite olmuş cildi yenileyerek rahatlatır.

LR Aloe Vera Pişik Kremi

LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Önleyici Krem kullanımı ve özellikleri;

LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Önleyici Kremi pişik oluşumundan kaynaklı hassas kızarıklık yaşanan bölgelere uygulayabilirsiniz. Bebek serisinde yer alan ürünlerimizin bir diğer özelliği de bebek cildinin bu ürünleri normal seviyeden daha hızlı bir şekilde emilmesini sağlayan formül olmasıdır. Pişik olan bölgeye sürdüğünüz krem hızla emildikten sonra bebeğinizin cildini yumuşatır ve rahatlatır.

Bebeğinizin altını her değiştirdiğiniz de Hassas pişik önleyici kremi kullanabilirsiniz. Not: LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Önleyici Kremi sadece bebeğiniz de değil ailenizde bulunan herkesin rahatlıkla kullanılabileceğini de bilmenizi isteriz.

• %40 Aloe Vera Jel, aynı safa ekstresi, çinko ve pantenol içerir

• Pişik olmuş cildin yenilenmesini destekler ve daha fazla pişik olmaktan korur

• Irite olmuş cildi yeniler cildi sakinleştirir

• Parfüm içermez

Aloe Vera Bebek Bakım Seti Diğer Ürünleri

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir