Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Diş Macunu

LR Aloe Vera Diş Macunu

LR Aloe Vera Diş Macunu

Bütün ürünlerinin kalitesini bildiğimiz LR firmasının tek bir ürünü bile kötü diyen henüz olmadı çok şükür ve olumlu yorumlar almaya devam ediyoruz, bu durum bizleri de iş ortağı yaptığımız kişileri de mutlu ediyor. Şimdi sizlere LR’ın çok güzel ve en çok tüketilen bir ürününden bahsedeceğiz. ”LR Aloe Vera Diş Macunu” hemen hemen herkesin evine girmeye aday bir üründür. Normal diş macunlarına oranla dişlerinize çok daha faydalı ve bir o kadar parlatıcı özelliğine sahiptir. Özellikle içeriğinde bulunan Aloe Vera özü ile diş etiniz içinde çok faydalı olduğunu ve ağız içi yaranız var ise bile onu bile tedavi edebiliyor.

Dişlerinizde ki, diş taşlarınızın dökülmesindeki en önemli etken olan ve içeriğinde %40 oranında Aloe Vera bitki özü bulunan bu ürüne başladığınızda bırakamayacaksınız. Bu ürünün fiyatı da diğer macunlara göre anıdır. Bu yüzden bir kaybınız yok aksine çok faydasını göreceğiniz üründür. Bu arada LR Aloe Vera Diş Macunu normal dişler ve hassas dişler için 2 ayrı üründür. 

LR Üyesi olarak bu ürünü %28 İndirimli Alabilirsiniz!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir