Menu

LR Aloe Vera Diş Macunu

LR Aloe Vera Diş Macunu

LR Aloe Vera Diş Macunu

Bütün ürünlerinin kalitesini bildiğimiz LR firmasının tek bir ürünü bile kötü diyen henüz olmadı çok şükür ve olumlu yorumlar almaya devam ediyoruz, bu durum bizleri de iş ortağı yaptığımız kişileri de mutlu ediyor. Şimdi sizlere LR’ın çok güzel ve en çok tüketilen bir ürününden bahsedeceğiz. ”LR Aloe Vera Diş Macunu” hemen hemen herkesin evine girmeye aday bir üründür. Normal diş macunlarına oranla dişlerinize çok daha faydalı ve bir o kadar parlatıcı özelliğine sahiptir. Özellikle içeriğinde bulunan Aloe Vera özü ile diş etiniz içinde çok faydalı olduğunu ve ağız içi yaranız var ise bile onu bile tedavi edebiliyor.

Dişlerinizde ki, diş taşlarınızın dökülmesindeki en önemli etken olan ve içeriğinde %40 oranında Aloe Vera bitki özü bulunan bu ürüne başladığınızda bırakamayacaksınız. Bu ürünün fiyatı da diğer macunlara göre anıdır. Bu yüzden bir kaybınız yok aksine çok faydasını göreceğiniz üründür. Bu arada LR Aloe Vera Diş Macunu normal dişler ve hassas dişler için 2 ayrı üründür. 

LR Üyesi olarak bu ürünü %40 İndirimli Alabilirsiniz!

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)