Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Diş Macunu Özellikleri ve Faydaları

İçeriğinde Yer Alan ”Aloe Vera” Özelliklerini Tanıyalım.

Aloe Vera ülkemizde çok sık adı geçen ama buna rağmen kimsenin hakkında tam olarak fikir sahibi olamadığı bir bitkidir. Hakkında bilinen en önemli şey çok zengin bir vitamin deposu olması ve bu nedenle hemen her alanda kullanılabiliyor oluşudur. Özellikle bakım ürünlerinin içerisinde çok sık yer alan bu bitkinin ana vatanı Afrika olarak bilinir. Afrika genel olarak çöl iklimi hakimiyetinde olduğundan bitkiler su bulduklarında içine depo yaparlar. Bu bitki de suyu alırken yapraklarını kalınlaştırır ve yaprağının içine jelimsi bir doku biriktirmeye başlar.

Aloe vera denen kısım aslında bitkinin tam da yaprak içerisindeki jel kısmıdır. Yapraklar kesilerek içerisinden çekilen jel her zaman daha fazla aminoasit ve mineral barındırmakta, aynı zamanda vitamin deposu olması nedeniyle cilde çok iyi gelmektedir.

Cilt zaman içerisinde çok fazla yağ ve su dengesini koruyamayacak ve yaşlanma belirtileri göstermeye başlayacaktır. Özellikle yağ dengesinin sürekli olarak değiştiği vücudun çeşitli hormonel değişimlerinde Aloe Vera çok mucizevi bir ürün olacaktır. Özellikle diş ve diş eti bakımında mucizeler yaratan ürün aynı zamanda kırışıklıklar karşısında da yarattığı etki ile sizlere gözlerinize inanamayacağınız bir görüntü sunar. Bu amaçla üretilmiş olan LR Aloe Vera Diş Macunu özellikle günümüzün en büyük sorunlarından olan ağız içi yaraların tedavisinde çok önemli bir silah olmaktadır.

Gittikçe artan ağız içi yaraları dişlerin bakteri plaklarını yok edemeyen macunlar nedeniyle oluşur. Bunu önlemek için hem Aloe Vera’nın vitamin ve mineral etkisinden yararlanmalı hem de dişleriniz ile ağız içini aynı anda temizleyebilen bir diş macunu ile ağızlarınıza hak ettiği bakımı günde en az 2 kez sağlamalısınız. Dişlerin daha bakımlı ve sağlıklı olması günde en az 2 kez fırçalanması ile mümkündür. Özellikle uyumadan önce ağızda kalan yiyecek artıklarından kurtulmak için dişlerinizi mutlaka fırçalamanız gereklidir. Sabaha kadar ağzınızda kalan diş macununun hoş tadı ile hem ağız içi koku oluşumunun önüne geçer hem de bakterilerin yok olmasını sağlarsınız.

LR Aloe Vera Diş Macunu Hangi Hastalıklarda Etkindir?

Ağız ve diş sağlığı en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü bu konuda insanların yeterli bilince sahip olamayışı büyüyen hastalıklar anlamına gelmekte ve yeni yeni yaygınlaşan ağız ve diş sağlığı merkezleri ile kişilerin ağız ve diş sağlığı sorunlarının önemine dikkat çekilmektedir. Bir ağızda yalnızca dişlerden kaynaklı olan diş eti çekilmesi, diş çürümesi, diş iltihaplanması, diş bakteri plağı oluşumu gibi hastalıklar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda da etlerde iltihaplanma, etlerin çürümesi, etlerin dişi taşıyamayacak duruma gelmesi, ağız kokusu, ağız mukozası gibi durumlarda yetersiz ağız ve diş bakımından dolayı ortaya çıkmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı çok önemli bir bakımdır çünkü bu noktada tam bir hijyen sağlanamazsa maalesef ki böbrekler, mide, kalp ve bağırsak gibi çok çeşitli organlara da bakteri ulaşması kolaylaşır. Oral yolla alınan her besin dişlerden geçeceğinden diş sağlığının önemi bilinmeli ve ağız için en güvenilir diş macunlarından biri olan LR Aloe Vera Diş Macunu ile ağız ve diş bakımı desteklenerek ortaya çıkan problemlerin çözümünde daha hızlı bir sonuç alınması sağlanmalıdır.

LR Aloe Vera Diş Macunu Etkileri

LR Aloe Vera Diş Macunu çok sayıda etkisi ile ağız ve diş sağlığının korunması, desteklenmesi ve sağlanmasında en etkili yardımcı ürünlerden bir tanesidir. Genel olarak ortaya çıkan etkileri:

  • Diş eti çekilmeleri diş bakterilerinden oluşur. Her gece yatmadan önce aloe veranın sunduğu mineral ve vitaminler ile dişlerinizi korumaya almak size daha uzun süre sağlıklı dişler sunmak için en büyük destek ürünü olur.
  • Diş etlerinde bazı nedenlerle ortaya çıkan kanamalar ağız içerisine hem kötü koku verir, hem de çok daha büyük sorunlara neden olabilir. Böyle durumlarda aloe veranın jel yapısı kanamanın olduğu noktada iyileştirici bir etki meydana getirir.
  • Dişlerde biriken tartarlar nedeniyle zamanla bir katman halinde diş taşı olması dişlerin iç ve dış etkenlerle çabuk çürümesi demektir. Bu gibi durumlarda taşların kurutulması ve dişten ayrılması gerekir. ama dişlerin temizlenmesi sonrasında yeniden taş oluşmasını istemiyorsanız mutlaka Aloe veranın temizleyici etkisinden yararlanarak görünmeyen diş çizgilerinde tam bir hijyen sağlayın.
  • Ağız içi mukozasının bozulması ya da takma diş ya da iş çekilmesi gibi durumlarda damağın tahriş olması aynı zamanda destekleyici bir macun ile iyileşme sürecini hızlandırmalıdır. Bu işlem için çok etkili bir ürün olan macunu mutlaka en az 2 kere kullanmak gerekir.
  • Ağızlarda çok sık oluşan uçuk hastalığının tedavisi yoktur. Ama ağız içi temiz tutulursa daha az ortaya çıkması sağlanabilecektir. Ağız içi zonasının yakıcı ve rahatsız edici etkisi de bu macun sayesinde büyük oranda azaltılır.
  • Ağrılı durumlarda en büyük destekçiniz olarak yatıştırıcı etkisi ile size daha uzun süre rahat bir diş sunar.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir