Menu

LR Aloe Vera Doğal Temizleme Mendili

LR Aloe Vera Temizleme Mendili

Aloe Vera Temizleme Mendili

LR’ın üretmiş olduğu Aloe Vera içeren temizleyici mendil sayesinde cildinizi içiniz çok daha rahat bir şekilde temizleyebileceksiniz. Özellikle makyaj sonrası temizlikte de gönül rahatlığı ile kullanılan ve bayanların vazgeçilmez ürünü haline gelen bu mendiller doğal olarak üretiliyor ve Almanya’dan ithal olarak Türkiye’ye geliyor. Cilt sağlığını düşünen tüm titiz insanların bu mendilleri kullanmasını öneririz. Alkol içermeyen ve daha çok cildi besleyici Aloe Vera özü içeren mendili kullanırken cildinizin zarar görmesinden çok beslenmesine de yardımcı oluyor.

Aloe Vera Yumuşak Temizleyici Mendilleri en çok kirli ortamda çalışanların ve makyajı sık kullananların kullanması çok uygundur. Cildi daima hijyen ve sağlıklı olmasına çok yardımcı oluyor. Ayrıca cildinizde bu mendili uygularken cildinizi aynı zamanda da nemlendirerek taze kalmasını sağlıyor. Her cilt tipine uygundur ve hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. İçeriğinde cilde zarar verebilecek hiç bir madde içermiyor. Aksine cildi besleyecek, nemlendirecek doğal maddeler içeriyor.

Islak Mendil Deyip Geçmeyin!

Günümüzde ıslak mendillerin artık daha çok kullanıldığını sizler de fark etmişsiniz. Hemen hemen artık her köşe başında bakkalda, markette hatta büfe de bile satılmaktadır. Bu mendillerin çoğunda alkol, paraben ve cildi tahriş edebilecek ve zarar verebilecek maddeler yer almaktadır. Sizlere tavsiyem her önünüze gelen fiyatı ucuz ıslak mendillerini tercih etmeyin.

Fiyattan tasarruf edeyim derken sağlığınızdan da olmayın! Daha çok %100 doğal olarak üretilmiş mendilleri tercih edin. Gerçi bu %100 doğal olan ıslak mendil sadece LR’da mevcut şimdilik gördüğüm kadarı ile:) Bu yüzden ne yapıyoruz? Islak mendil tercihinde Aloe Vera Temizleyici Mendili kullanıyoruz.

Hassas ciltler özellikle Aloe Vera Temizleyici Mendillerini tercih etmeli diye düşünüyorum, sonuçta hassas ciltler alkol ve paraben içeren temizleyici mendillere karşı tepki gösteriyor ve kızarma ve kabarma meydana geliyor. Dünyanın çoğu ülkesinde alkol ve paraben içeren temizleyici ıslak mendiller yasaklandı zaten. Cilde zararlı olan tüm ürünlerden uzak durmanızda fayda var derim.

Aloe Vera Temizleyici Mendili Nasıl Alırım?

Eğer Aloe Vera Temizleyici Mendil almak istiyorsanız, bunu markette, bakkalda veya eczanede bulamazsınız. Firmamız doğrudan satış firması olduğu için ürünümüzü ancak size bir LR iş ortağı satabilir veya sizde LR iş ortağı olarak ürünü online sipariş vererek indirimli olarak alabilirsiniz. Eğer üye olmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıda yer alan üyelik başvuru ve bilgi formunu doldurunuz.

LR Değer Katar…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)