Menu

LR Aloe Vera El Kremi – Yumuşak ve Pamuk Gibi Eller

LR ürünlerini zaman zaman sizler ile paylaşacağımı söylemiştim, hepsini bir anda siteme eklememiş olmasının nedeni ise ürünlerin hepsini tek tek kullanıp o şekilde sizlere daha detaylı olarak ürünü anlatmak istememdendir. Öncelikle LR’ın 800 ve üzeri ürün yelpazesi olduğu için ancak zaman bulup ürünü alıyor ve test edip sizler ile paylaşabiliyorum. Bu yüzden dolayı sabır ile benim ürün yorumumu beklediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum:) LR Aloe Vera El Kremi ürünü hakkında ki düşüncelerime;

Öncelikle ürünümüz özellikle sonbahar ve kış aylarında özellikle kullanılması gereken ürünler arasında ilk sırada yer alıyor. Daha çok Aloe Vera Nemlendirici Kremi de kullanmanız gerektiğini de bir önceki yazımda sizler ile paylaşmıştık. Soğuk havalarda ciltte yaşanan çatlama, kuruluk gibi durumlar için doğal bir nemlendirici hiç de fena olmaz sevgili takipçilerim:) Bu yüzden evinizden Aloe Vera Nemlendirici Kremi de eksik etmemenizi tavsiye ederim.

Gelelim Aloe Vera El Kremi hakkında ki düşüncelerime, öncelikle ürün çok başarılı diyebilirim. Piyasada ki pek çok el kreminden çok daha faydalı ve cildi besleyen özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra içerdiği Aloe Vera Bitki Jeli ile cildinizi aynı zamanda onarır ve kışın zor şartlarında cildinizin beslenmesine yardımcı olur. Diğer yandan elinize doğal bir nem kazandırarak cildinizin yumuşak kalmasını sağlar ve sürekli kullanımda ise pamuk gibi ellere kavuşursunuz.

Şahsen ben kullandığım da elimde inanılmaz derecede yumuşaklık hissi oluştu ve gereken nem oranını da bana sağladı. Bu yüzden sizlerin de bu ürünü kış aylarında özellikle kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca eklemek istiyorum unutmadan, ürünü cilde sürdüğünüz andan itibaren çok çabuk cilt emiyor ve krem tarzı ürünü eğer cilt çabuk emerse emin olun o ürün kaliteli bir üründür bu da benim şahsi görüşümdür:)

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Team

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)