Menu

LR Aloe Vera Göz Kremi – Kullanım Sonucu

LR ürünlerini anlatmakla bitiremiyoruz hepsini de bir anda sitemize giremediğim için sizlere ara ara ürünleri kullandıkça deneyimlerimi paylaşıyorum ve paylaşmaya da devam edeceğim. Ürünün incelemesini yaptığım Aloe Vera Göz Kremi bu serinin gerçekten başarılı ürünlerinden birisi oldu. İlk elimize ürünü sıktığımızda bile kremin kalitesini katılığından ve cilt emilme oranından anlayabilirsiniz. Bu ürünü daha çok göz çevresi için cilt besleyici ve göz torbaları için etkili olduğunu sizlere söylemek istiyorum.

LR Aloe Vera Göz Kremi ürünü özellikleri arasında Manolya özü sayesinde cildi besleyici ve yumuşak bir dokuya sahip olmasına yardımcı oluyor. Diğer yandan ürün göz çevresine taze bir görünüm katarak göz çevresine doğallık katıyor. Ayrıca cildi besleyici özelliği sayesinde yoğun bir şekilde cildinizi de besliyor. Ben bu ürünü göz altı torbaları için özellikle üyelerime öneriyorum.

Göz altı torbaları için; Soğutulmuş Aloe Vera Konsantre Jel ve Aloe Vera Göz Kremi kullanılmasını ayrıca öneriyorum. Kullanımı sabah akşam olmalı ve ürünü cilt emdikten sonra diğeri uygulanmalıdır.

Ürünü Kullandım Sonucu:

Evet arkadaşlar işin sonucunda ürünü 2 hafta kadar kullandım ve sonucunda göz çevremde matlık mevcuttu ve bu matlık sorunu 2 hafta içerisinde yerini parlak ve canlı bir görünüme kavuşturdu. Yanı sıra cildimi beslediğini de 2 hafta sonucunda anlamış oldum ki, cildimi beslemeseydi zaten bu parlaklık ve canlılık göz çevremde olmazdı. Bu ürünü çevrenizde böyle problemler yaşayanlar için önerebilirsiniz.

Aloe Vera Göz Kremi Kullanımı:

Ürünün kullanımı gayet basit günde 2 kere olmak üzere sabah ve akşam uygulanmalıdır. Ayrıca hafif vuruşlar ile göz çevresine ve altına uygulanması lazım.

Kısa duyuru: Bu arada LR katalog 2017 yılında yenilenecek ve 2017 yılı için çok güzel yeni ürünler de bizleri bekliyor olacak. Bu ürünler hakkında erken bilgi vermek istemiyorum fakat, LR liderlerimizin bu ürünlerin kesin geleceği yönünde canlı yayınları olmuştu. Özellikle gelecek ürünler arasında Türkiye’de en çok ilgiyi 28 Gün Diyet Programı Paketi görecektir. Bu paket sayesinde kilo sorunu yaşayanların çoğu hızlıca kilo verecek ve hiç bir değerini de kaybetmeyecektir. Bu ürünler ile ilgili detayları da sizlere yeni yılımıza girdiğimiz andan itibaren vermiş olacağız. Bizi takip etmeye devam edin yeni ürünlerden habersiz kalmayın:)

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)