LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Aloe Vera Hassas Diş Macunu

LR Aloe Vera Hassas Diş Macunu

Aloe Vera Hassas Diş Macunu Özellikleri

Aloe Vera serisinde biliyorsunuz ki, 2 adet diş macunumuz mevcuttur. Birisi normal dişler ve diş etleri için kullanılan Aoe Vera içerikli Aloe Vera Diş Macunu. Bunu günlük olarak kullanabiliyor ve daha sonrasında sağlıklı ve bakımlı dişlere ve diş etlerine sahip oluyoruz. Bunun yanı sıra LR firmasının ayrıca hassas diş eti problemleri yaşayanlar için özel ürettikleri ve yine Aloe Vera bitki özü içerikli Aloe Vera Hassas Diş Macununu satışa sundu. Çok etkili özellikleri olan ürünümüzün özellikle diş fırçalarken diş eti kanaması yaşayan kullanıcılar için özel üretilmiş üründür.

Benim eşimde özellikle diş eti çekmesi problemi olduğu için kendisinde de normal macunlar ile fırçaladığında diş eti her defasında kanardı ve diş taşı da diğer macunların kullanımında dökülmedi için kanama sürekli devam ederdi. Bunun üzerine kendisi özellikle sipariş verdiği Aloe Vera Hassas Diş Macununu kullanmaya başlaması üzerine diş macununun çok farklı olduğunu ve 1 hafta sonra diş taşlarının dökülmeye başladığını bana anlattı.

Daha sonrasında ise diş eti kanaması probleminden kurtulduğunu ve diş eti çekmesinin de yapılan ölçümlerde artık etin çekmediğini fark etti. Kendisi günde 2 kere bu macunu kullanıyor sabah ve akşam çok memnun.

Diş Etinize İyi Bakın!

Unutmayınız ki, diş etinde her fırçalamada kanama yaşayan kişilerde genellikle diş etinde ya çekme problemi olur, yada diş diplerinde çok tar tar bulunduğundan dolayı fırça teması halinde kanama yapar. Bu durumda Aloe Vera Hassas Diş Macunu bu tür kullanımlara karşı çok etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca diş eti çekmesine iyi gelen ayrıca diş taşı dökmesine de yardımcı olan ürünümüzü bu tür problemler yaşayan kişilere önerilir.

Aloe Vera Hassas Diş Macunu ile sağlıklı gülüşler…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu