Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı Özellikleri ve Faydaları?

LR Aloe Vera Jel Icecek Balli

LR Aloe Vera Jel Ballı İçecek En Popüler Ürünler Arasında!

Aloe Vera Jel İçecek Sivera, Aloe Vera Jel İçecek Şeftali ile ilgili yazılarımızı sizler ile daha önce paylaşmıştık. Onlarda çok ilgi görülen ve en çok tüketilen LR içecekler arasına girdiklerini söyleyebiliriz. Şimdi sizlere bir de içecekler arasında bulunan Ballı içecekten bahsetmek istiyoruz. Aloe Vera Jel İçecek Ballı Nedir? özellikleri ve etkileri nelerdir? Hangi durumlarda Ballı içecek tüketilmeli? Aloe Vera Ballı İçeceğin faydaları nelerdir? hepsini sizlere detaylı bir şekilde aşağıda paylaşacağım.

LR Aloe Vera Jel Ballı İçecek İçtiğimizde Bize Nasıl Bir Fayda Sağlar?

1- Tip 2 diyabet hastalarının 3 ay boyunca düzenli kullanması durumunda kan şekerinin dengelendiğini ve normal sınırda olduğunu görürsünüz. Ayrıca not olarak konusu açılmışken belirtmek isterim ki, doğuştan gelen Tip 1 diyabet hastaları için geçerli değildir bilginiz olsun.

2- Düzensiz ve kötü beslenme sonucu ortaya çıkan obeziteye bağlı hiperglisemi yani yüksek kan şekeri ve kan yağlarının yükselmesi gibi durumlarda ortalama 2 veya 3 aylık düzenli kullanım sonrasında bu saydığım yüksek değerlerin dengelenmesine yardımcı olacaktır.

3- Aloe Vera Jel İçecek Ballı ürünümüzü düzenli olarak 3 ay boyunca kullanıldığında ciltte yaşanan kırışıklıklarda azalma görüldüğü ve cilt elastikiyetini yüksek oranda arttığı görülmüştür. İçerdiği Aloe Vera bunu kolajen gibi cilt yapı taşlarının üretimini arttırarak yapmaktadır. Yüzünüzde yaşanan kırışıklıklara da bu içeceğimiz’in iyi geldiği görülmüştür.

4- Ballı içeceğimiz düzenli olarak 3 – 4 ay kullanıldığında bağışıklık sistemini güçlendirip, adeta vücutta görünmez bir kalkan oluşturuyor. Bağışık hücrelerinin çoğalmasını sağlayan içeceğimiz ayrıca yabancı madde, bakteri, mikrop gibi durumlara karşı savaşarak bağışıklığınıza güç katıyor.

5- Bağırsaklarda yaşanan iltihaplanmalarında aloe vera jel içeceğimizi 1 ay gibi bir süre kullanmanız sonucunda sorunlu bağırsak dokularında iyileşme ve hastaların şikayetlerinin de görülür bir biçimde azalma olduğu da görülmüştür. Bağırsak düzenleyici özelliğe sahiptir ve koruma içinde kullanılabilir.

6- Aloe vera jel içecek ballı ürününü kullanan kullanıcıların özellikle kilo ile sorun yaşayanların 2 ayda 5 kilo verdiklerini de kendilerinin yapmış olduğu yorumlarda gördük. Ballı içecek ile zayıflamanız da mümkündür. Yalnız sadece bu içeceği tüketip çok aşırı kilo vereceğiniz anlamına da gelmez, biraz da yediklerinize dikkat ederek sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bu ürün de sizin kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Kısacası bu içeceğin faydaları gerçek anlamda çok iyi ve

Bilgiler için Yrd.Doç.Dr. Ayşegül Yıldız Ünal’a teşekkür ederiz…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir