Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali Özellikleri

LR Aloe Vera Jel Icecek Seftali

Eylül ayının gelmesi ile birlikte LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali ürünü %98 oranında saf Aloe Vera yaprak jeli içermektedir. En büyük özelliklerinden birisi ise içeriğinde kesinlikle şeker bulunmamasıdır ki, bu da Şeker (diyabet) hastalarının da rahatlık ile bu ürünü kullanabileceği anlamına geliyor. Ayrıca Şeker ilavesi olmamasına rağmen içeriğinde bulunan Şeftali aroması da fark edilir derecede olup, ayrıca hoş bir tat oluşturmuştur.

Ürünün İlk Bakış Özellikleri Arasında;

  • Şeker kullanılmamış olmasına rağmen gayet hoş ve ferahlatıcı bir tadı olması.
  • Şeker ilavesi olmadığı için Şeker Hastalarının kullanabilme özelliği
  • %98 oranında Aloe Vera yaprak jeli kullanılmış olması
  • İçimi çok hafif olup, devamlı kullanımda rahatlatıcı özelliğine sahip olması
  • Renklendirici gibi kimyasallar kullanılmamış olması.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali içecekler ailesine katılan yeni ürünümüzdür. %98 saf Aloe Vera bitki jeli içerdiğinden dolayı içeriden desteklemede çok fazla rol oynar. Ayrıca şeker ilavesi olmadığı için Diyabet hastalarının da rahatlıkla bu ürünü kullanabilir. İçeceğimiz metobolizmayı destekleyebilir özelliği sayesinde artık kolay kolay bünyede düşüklüğü sonucu hastalıklara veda edeceğinizi tahmin ediyorum. Tavsiye edilen günlük doz ile %100 oranında C vitamini alınır.

  • İçerdiği C vitamini sayesinde normal enerji metobolizmanıza katkıda bulunur, destek sağlar!
  • Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) tarafından bilimsel olarak onaylanmış üründür.
  • SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.
  • SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı kalite mühürlerinden birini sağlamaktadır.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali Kullanımı:

Evet biraz da LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali ürünümüzün nasıl kullanılacağına dair sizlere bilgi verelim. Yemeklerden önce yani günde 3 kere 30 ml olarak alınmalıdır. Ayrıca bu içeceği isteğinize göre tatlandırabilirsiniz veya sade kullanabilirsiniz. Hafif soğutulmuş veya orta derecede sıcaklıkta içebilirsiniz. Kullanmadan önce kesinlikle şişeyi çalkalayınız ve kapağını açtıktan sonra buzdolabında muhafaza etmelisiniz.

Not: Buzdolabına kapağını açıp koyduktan sonra uzun süre dolapta tutmayın, kısa sürede tüketmeye çalışınız. Ayrıca önerilen günlük tüketim miktarını aşmamalısınız. Bu ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali (Diyabet Hastaları)

Diyabet hastalarının günlük beslenme sırasında tükettikleri şeker oranı önemlidir. Kandaki insulin düzeyinin olabildiğince sabit tutulabilmesi için kontrol altına alınmalıdır. Bu yüzden Aloe Vera Jel İçecek Şeftali bu gibi durumlar için oldukça uygun bir üründür.

İçindekiler:

%98 Aloe Vera Jeli, Su, İnulin, L-Askorbik Asit, Stabilizör: Ksantan Gam, Asitlik düzenleyici: Sitrik asit, Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11), Koruyucu: Potasyum sorbat, Tatlandırıcı: Sodyum siklamat, Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11), Tatlandırıcı: Asesülfam K, Aroma verici: Krema aroması, Tatlandırıcı: Sodyum Sakkarin

Bu ürün yeni olduğundan dolayı henüz Aloe Vera Jel İçecek Şeftali kullananlar olmadığından dolayı etkilerini net bilmiyoruz, fakat kısa sürede bu ürünü kullanıp sitemizin Kullanıcı Yorumları bölümünde paylaşacak olan kullanıcılarımız olacaktır. Bu yüzden sitemizin Kullanıcı Yorumlar kısmını takip etmenizi veya bu sayfanın altında yazan yorumları takip etmenizi öneririz.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

12 Yorum var “LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali Özellikleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir