Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Konsantre Krem Nelere İyi Gelir?

 

LR Aloe Vera Konsantre Jel Cilt Sıkılaştırıcı Krem

LR firmasının adı çok geçen ürünlerinden birisi de malumunuz ”Konsantre Krem” oldu. Bu ürün hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için ve bu ürünün ne işe yaradığını, özelliklerini bilmeyenlere buradan açıklayacağım.

Öncelikle LR’ın tüm ürünleri çok başarılı olduğunu ve bu ürünlerin her birinin ayrı bir görev üstlendiğini sizlere söylemek isterim. Zaman buldukça ürünleri tek tek sizlere açıklamaya çalışıyorum. Sizlere anlatacağım ürün sıradaki ürün olduğu için Konsantre Krem ürününü anlatacağım.

Konsantre Krem içeriğinde %90 saf Aloe Vera yaprak jeli içermektedir. Ayrıca bileşenlerinin cildiniz için çok etkili sonuçlara yer verecek karışıma sahiptir. Tam olarak ürün adı Aloe Vera Concantrate Krem olarak bilinmektedir.

Aloe Vera Konsantre Krem Nelere İyi Gelir? 

  • Cilde tazelik ve nem verir.
  • Cildi dinlendirici özelliği olduğu gibi ayrıca rahatlatıcı özelliği de mevcuttur.
  • Yüksek konsantreli bir jel olduğu için cildinize çok iyi bir bakım sağlar.
  • Hafif cilt yanıklarına çok iyi gelir.
  • Güneş yanıkları için ideal bir üründür.
  • Cilt tahrişleri ve kesik, yaralarda çok etkilidir.
  • Cilt yenileyici özelliği ile cildi rahatlatan özelliğe sahiptir.
  • Cildi dinlendiren bir özelliğe sahiptir ve bu özelliği de içerdiği %90 Aloe Vera bitkisinden sağlamaktadır.

Not: Bu ürünü diğer cilt tedavilerinde diğer ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz. Oldukça olumlu sonuçlar almanız mümkündür.

Ayrıca bu ürünü %28 indirimli alabilmeniz için LR üyesi olmanız gerekmektedir. LR üyelik için aşağıda bulunan üyelik bilgi formunu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüş sağlanacak ve üyelik hakkında bilgi verilecektir. Arzu ettiğiniz takdirde üyelik gerçekleştirilecektir.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

35 Yorum var “LR Aloe Vera Konsantre Krem Nelere İyi Gelir?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir