Menu

LR Aloe Vera Köpük Maske İle Cildinizi Dinlendirin

LR Aloe Vera Köpük Maske

Bugün de sizlere LR firmasına ait olan Aloe Vera Köpük Maske ürünün özelliklerini ve nasıl kullanılması gerektiğini anlatacağım. Ürünümüz LR’ın diğer ürünlerinde olduğu gibi Aloe Vera bitki özü içermektedir. %50 oranında Aloe Vera içeren ve cilde de çok faydası olan bu bitkiyi artık sizlere anlatmak istemiyorum, çünkü hemen hemen her yazımızda Aloe Vera’nın cilde sağladığı güzelliklerden bahsettik.

Köpük Maske içerisinde sadece Aloe Vera yok tabi ki, ürünümüzün içerisinde ayrıca Pirinç Tohumu Yağı, Buğday Proteini, Allontoin, Zeytin Özü etken maddeleri mevcuttur. Zeytin özü sayesinde cildinize yoğun bakım uygulanır ve cildinizin nem kazanmasını sağlar. Bu yüzden Zeytin Özü ürünümüzün içinde Aloe Vera ile birleşince gerçekten çok daha mükemmel sonuçlar ortaya çıkmıştır.

LR Aloe Vera Köpük Maske Nasıl Kullanılır?

Maskeyi kullanmadan önce yüzünüzü, boynunuzu ve dekolte bölgenizi iyice temizlemeniz gerekmektedir. Su ile yapılan temizlik (durulamak) yeterli olacaktır. Daha sonra Aloe Vera Köpük Maske’yi temizlediğiniz bölgelere sürün ve Cildinizde krem kaldı ise eğer 10 dakika sonra cildinize kendiniz yumuşak bir şekilde yedirebilirsiniz. Bu arada Ağız ve Göz bölgesinde uygulamayınız.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)