Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Köpük Maske İle Cildinizi Dinlendirin

LR Aloe Vera Köpük Maske

Bugün de sizlere LR firmasına ait olan Aloe Vera Köpük Maske ürünün özelliklerini ve nasıl kullanılması gerektiğini anlatacağım. Ürünümüz LR’ın diğer ürünlerinde olduğu gibi Aloe Vera bitki özü içermektedir. %50 oranında Aloe Vera içeren ve cilde de çok faydası olan bu bitkiyi artık sizlere anlatmak istemiyorum, çünkü hemen hemen her yazımızda Aloe Vera’nın cilde sağladığı güzelliklerden bahsettik.

Köpük Maske içerisinde sadece Aloe Vera yok tabi ki, ürünümüzün içerisinde ayrıca Pirinç Tohumu Yağı, Buğday Proteini, Allontoin, Zeytin Özü etken maddeleri mevcuttur. Zeytin özü sayesinde cildinize yoğun bakım uygulanır ve cildinizin nem kazanmasını sağlar. Bu yüzden Zeytin Özü ürünümüzün içinde Aloe Vera ile birleşince gerçekten çok daha mükemmel sonuçlar ortaya çıkmıştır.

LR Aloe Vera Köpük Maske Nasıl Kullanılır?

Maskeyi kullanmadan önce yüzünüzü, boynunuzu ve dekolte bölgenizi iyice temizlemeniz gerekmektedir. Su ile yapılan temizlik (durulamak) yeterli olacaktır. Daha sonra Aloe Vera Köpük Maske’yi temizlediğiniz bölgelere sürün ve Cildinizde krem kaldı ise eğer 10 dakika sonra cildinize kendiniz yumuşak bir şekilde yedirebilirsiniz. Bu arada Ağız ve Göz bölgesinde uygulamayınız.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir