Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Krem Sabun

Kullandığım ürünler arasına katılan bir diğer yeni LR ürünü üyesi olan Aloe Vera Krem Sabun hakkında sizlere görüşlerimi bildireceğim ve ürünün özelliklerinden sizlere bahsedeceğim. Öncelikle bu sabun %38 Aloe Vera özü içeriyor. Kimyasal hiç bir ürün bulunmadığı için ben özellikle de çocuklarımın bu sabun ile el temizliğini yapmasını istediğim için evimde artık sabunluk yerinde Aloe Vera Krem Sabun bulunacaktır. Hassas ciltlere de önerdiğimiz ve hiç bir alerjik etken madde bulundurmayan bu Krem Sabunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Aloe Vera Krem Sabun Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle yukarıda da sizlere bahsettiğim gibi %38 Aloe Vera jeli içeriyor. Aloe Vera bitkisinin zaten bildiğiniz üzere cilt üzerinde özellikle iyileştirmeye yardımcı ve destekleyici bir bitki olduğunu biliyorsunuz. Ayrıca kullanım sonrası sizler de hissedeceksiniz ki, cildinizde tazelik ve yumuşaklık katıyor. Ayrıca Sedef, Egzama, gibi cilt rahatsızlığı olanların da bu sabun ile kimyasal olmadığı için yıkaması daha iyi olacağı görüşündeyim. En azından cildinize doğal ve onarıcı bitkisel karışımı sabun ile yıkamanız daha iyi olacaktır.

Genel el temizliği için de günlük kullanıma uygun ve gayet te sağlıklı bir üründür. Evimizde olmazsa olmazlardan birisi olduğunu da vurgulayarak sizlere belirtmek isterim.

Aloe Vera Krem Sabun hakkında kullanıcı yorumları kısmına baktığımızda da pek çok kullanıcının çok memnun kaldığını ve özellikle çocuklarının temizliğini kimyasal değil de doğal ürün ile temizlemesini kendileri de desteklediğini gördüm.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir