Menu

LR Aloe Vera Nemlendirici Maske, Tamamen Doğal!

LR Aloe Vera Nemlendirici Maske

LR Aloe Vera Nemlendirici Maske ürününü sizler ile paylaşmamın amacı hazır kış aylarına girmişken cildinizde yaşanan kuruluklar ve çatlamalara karşı kullanılabilecek en doğal ve en etkili nemlendirici olmasıdır. Özellikle bayanların böylesine doğal ve kaliteli bir ürünü kış aylarında ihtiyacı olacağını düşündüğümden dolayı kullanmalarını tavsiye ediyorum. Şahsen benim kendi cildimde kış aylarında uyguladığım ve çok memnun kaldığım bir üründür.

Bazı cilt tipleri kış mevsimi olmasa da kuru oluyor ve bu cilt kesinlikle nemlendirilmeye ihtiyacı olan bir cilt tipidir. Cilde gerektiği rengi verebilmek ve parlaklığı ve yumuşaklığı kazandırmak için Aloe Vera Nemlendirici Maske tam bu saydıklarımı gerçekleştiriyor. Bu ürünü ilk kullanımda da farkını anlayabilir ve ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. İçerdiği Aloe Vera jeli sayesinde cildinizi aynı zamanda besler ve onarıcı özelliği ile cildinize gerektiği değeri verir.

Soğuk havalarda kuruluk, çatlama gibi sorunlar yaşıyorsanız bu ürünü sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar, bu ürün ayrıca hyalürolik asit içermiyor. Çoğu nemlendirici kremlerde bu asit mevcut bu hususa dikkat etmenizi öneririm. Sonuçta biz doğallıktan gelen güzelliğe inanıyoruz ve bu doğallığın bizlere sağladığı nimetlerden de faydalanmak gerekir diye düşünüyorum.

Ürünün içeriğinde yer alanlar:

  • %50 Aloe Vera
  • Zeytinyağı
  • Shea yağ
  • Bio yaban gülü özütü

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)