Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Aloe Vera Şampuan ve Saç Kürü

Türkiye’de çok hızlı bir şekilde yayılan ve namı gittikçe tüm şehirlerde dillerden dile dolaşan LR Almanların da vermiş olduğu güven ile satışlarını hızlandırmış durumdadır. Ayrıca insan sağlığı ve güzelliği ile ilgili ne ürün varsa hepsini üreten firma yaptığı ürünler ile gerçek anlamda çok tutuldu. Şimdiler de ise en çok konuşulan ürünler arasında LR Aloe Vera Şampuan ve LR Saç Kürü Spreyi bulunmaktadır. Özellikle bayanların çok sık sipariş verdiği bu ürün saçlarınıza canlılık, parlaklık vererek doğal nemlendirerek saçlarınızı besliyor. Ayrıca dökülen saçlarınızın da dökülmemesi için gereken desteği sağlıyor.

Ayrıca içerisinde bulunan Aloe Vera’nın her derde deva olduğunu herkes artık çok iyi bilmektedir. Buna ilave olarak ”LR Aloe Vera Şampuan” içerisinde Nar özü de bulunuyor. Kış aylarında soğuktan kuruyup matlaşan saçlarınıza gözle görülür şekilde canlılık, parlaklık vererek farkı görmenizi sağlıyor.

LR Aloe Vera Şampuan / Saç Kürü Spreyi

LR Aloe Vera Şampuan / Saç Kürü Spreyi

LR Ürünleri ve LR Üyelik Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Forumu Doldurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

3 Yorum var “LR Aloe Vera Şampuan ve Saç Kürü

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir