LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Aloe Vera Tan Care (Bronz Losyonu)

aloe-vera-tan-care

Aloe Vera Tan Care ile ilk bahar ayına çok güzel bir giriş yapabilirsiniz. Önceden bronzlaşmayı herkes ister ve yaza erken girmek ile birlikte çok daha iyi bir ten ve renk ile girebilirsiniz. Aloe Vera Bronzlaştıran Losyon ile kendinizi çok daha bir ten rengine kavuşmakta yardımcı olacaksınız. Ayrıca bu ürünü bende sipariş verdim ve ilk defa kullanacağım için sizlere kullandıktan sonra da fikirlerimi yazacağım. Ama hiç bir LR ürününden pişman olmadım ve severek kullandım bu yüzden bu üründe eminim harika sonuç verecektir. Bu arada Aloe Vera Tan Care ürünü %40 Aloe Vera ve Badem Yağı içerdiği için cildinizi besler ayrıca cildinize nem kazandırır. 

İpucu: Eşit miktarda bronzluk sağlamak istiyorsanız eğer öncesinde peeling yapılması önerilir. Örnek ürün Algetics vücut peelingi!

Aloe Vera Tan Care Bronzlaştırıcı Losyon

  • %40 Aloe Vera içerir ve kendinden bronzlaştırıcıdır.
  • Badem yağı cildinizi besler
  • Yüz ve vücut bölgeleri için uygundur.
  • Güneşten korumaz
  • Temizlenmiş cilde eşit miktarda sürünüz

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu