Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Aloe Vera Thermo Losyon Özellikleri

LR Aloe Vera Thermo Losyon

                                                  LR Aloe Vera Thermo Losyon

LR ürünleri arasında bulunan ”Aloe Vera Thermo Losyon” ürününü sizlere kısaca anlatmak istiyoruz. Öncelikle ürünümüzün içeriğinde Aloe Vera ve ısı yapıcı bitki özleri kullanılmıştır. Tekrar söylüyoruz diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürünümüzde de katkı olarak kimyasal kesinlikle bulunmamaktadır. Bu yüzden güvenle cildinizde kullanabilirsiniz.

Kullanımı ve faydaları nelerdir;

Kullanımı cildinize veya vücudunuzun ağrıyan yada kasılmış bölgelerine masaj yaparak Aloe Vera Thermo Losyonu uygulayabilirsiniz. Tavsiye olarak duş sonrası kullanımı sizleri daha da rahatlatacaktır. Ürün özellikle rahatlamanız için üretilmiş olup, ayrıca tutulan bölgelere de etkisi çoktur. Kullandıktan sonra rahatlatıcı özelliğini sizlerde göreceksiniz.

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir