Menu

LR Aloe Vera Traş Jeli ve Traş Köpüğü

LR Erkekleri unutmadı ve erkekler için özel seri olan bakım ürünlerinden sizlere bahsetmek istiyorum. Özellikle bu ürünlerin cildi besleyici ve destekleyici yapılandıran özel bitkisel etken maddeler mevcuttur. Traş öncesi ve sonrası bakım için bir erkeğin ihtiyacı olan tüm ürünler LR Aloe Vera serisinde mevcuttur. Bu arada eşime hediye olarak aldığım Aloe Vera Traş Seti kullanım sonrası eşime sorduğumda bana ürünün gerçekten çok kaliteli ve cildi tahriş etmiyor ve besliyor demesi üzerine bu ürünlerden sürekli kullanacağını da bana bildirmiş olması beni mutlu etti.

LR Aloe Vera Traş Köpüğü

Traş köpüğü deyip geçmeyin gerçekten diğer piyasa ürünlerinden ayıran pek çok özelliği mevcuttur. İçeriğinde cilde zarar verecek hiç bir etken madde yoktur. Ayrıca sakalı yumuşatıcı bitkisel özel karışım bulunmaktadır. Ayrıca eşimin söylediğine göre kısa sürede sakalı yumuşatıyor ve sakal traşına hazır hale getiriyor.

LR Aloe Vera Traj Jeli

Bu ürünü de traşınız bittikten hemen sonra cildinizin rahatlaması ve mikroplardan arındırması için yüzünüze sürmeniz gerekir. Çok harika bir kokuya sahip ve cilde yumuşak bir doku hissiyatı veriyor. Ayrıca bu ürünümüzde tamamen doğal ve bitkisel karışım ürünüdür.

Aloe Vera Erkek serisinde yer alan bu ürünlerini deneyin derim. Ön yargılı olmayın piyasadaki pek çok üründen daha kaliteli ve fiyatları neredeyse aynı. Doğal olanı varken neden kimyasal olanı tercih edelim ki?

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)