Menu

LR Aloe Vera Vücut Losyonu (Body Balm)

LR firmasının değerli ürünleri arasında kullanıp ve deneyim sahibi olduğum bir ürünü daha sizler ile sitem üzerinden paylaşmak istiyorum değerli takipçilerim. Öncelikle LR Aloe Vera Vücut Losyonu (Body Balm) ürünü kullanımı ve artıları eksileri dilerseniz sizler ile kısaca paylaşayım ve ürünün özelliklerini de sizlere anlatayım.

Adından da anlaşıldığı gibi ürünümüz Aloe Vera içerikli bir vücut bakım ürünüdür. %69 Aloe Vera özü içeriyor ve Aloe Vera bitkisinde bulunan değerli jeli de harmanlayarak çok güzel bir bakım kürü elde edilmiş diyebilirim.

Ayrıca ürünü kuru ciltler ve tüm cilt tipleri kullanabiliyor. Özellikle kuru bir cilde sahip olanlar için cilde harika bir bakım uyguluyor. Normal şampuanlar ve vücut jelleri ile duş aldıktan sonra hemen hemen herkesin karşılaştığı cilt kuruluk problemi bu ürün ile ortadan kayboluyor. Ayrıca bir nemlendirici kullanmanıza gerek kalmadan tek ürün ile cildinizi besleyerek istediğiniz sonuca ulaşıyorsunuz.

Üzüm çekirdeği yağı da kullanılan ürünümüzde cildi nemlendirebilecek ne kadar faydalı doğal öz var ise bu vücut jelin de kullanılmış diyebilirim. Ürünü kullandığınızda ilk fark edilecek özellikler; Cildinizde ferahlama ve rahatlama oluyor, ayrıca cilt ürünü çok çabuk emiyor ve gereken nemi cilde sağlıyor.

Sevdiklerinize bu ürünü önerebilir veya siz hediye olarak ta alabilirsiniz. Güvenle ürünü tavsiye edebilirsiniz gerçekten ürün parasını hak eden ürünler arasında yer alıyor.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)