Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi (Selülit Kremi)

LR Aloe Vera Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi ile yağ yakımını hızlandırın!

Evet arkadaşlar yenilikleri duyurmaya devam ediyoruz. LR Aloe Via serisinde bulunan LR Aloe Vera Sıkılaştırıcı Vücut Kremi hakkında sizlere bilgi vereceğim. Bu ürün de çok başarılı bir ürün olacağına inanıyorum. LR ürünleri Alman kalitesi ile üretildiği için ve bir ürünü piyasaya sürmeden önce de ne kadar testlerden geçtikten sonra bizler ile buluştuğunu da ayrıca bilmenizi isterim. Kısacası LR’ın ürettiği hiç bir ürününe kötü diyemeyeceğim. Dilerseniz yeni ürünümüzden sizlere bahsedelim şimdi.

LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi Nedir?

Ürünümüz LR Aloe Vera Vücut Sıkılaştırıcı Krem özelliklerine ve etkisinden sizlere bahsedeyim, öncelikle içerdiği %30 aloe vera jeli, yeşil çay özütü ayrıca Legance® etken bileşenler maddeleri sayesinde cildinizde bulunan yağ dokularının incelmesine yardımcı olduğu gibi ayrıca cildin esnekliğini ve yumuşaklığını arttırır. Bu sayede cildiniz daha pürüzsüz ve parlak görünüme kavuşur.

  • Vücudunuzda toparlama işlemi yaparak sıkılaşmasını sağlar
  • Cildinizin daha pürüzsüz görünüm kazanmasını sağlar
  • Cildinizin daha düzgün görünmesini sağlar
  • Cildinizde bulunan fazla yağ dokularının incelmesini sağlar
  • Cildinize esneklik kazandırır
  • Cildinizin yumuşaklığını arttırır
  • Normal ve Kuru ciltler için uygundur

LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi kimler kullanabilir?

Yeni ürünümüzü tam olarak hangi cilt tiplerine uygun ve kimler rahatlık ile kullanabilir? birazda sizlere bu konularda bilgi vermek istiyorum. LR Aloe Vera Vücut Sıkılaştırıcı Krem daha çok normal ve kuru ciltler için uygundur. Dilerseniz şimdi de ürünün nasıl uygulanacağı hakkında sizlere bilgi verelim, hemen aşağıda paylaşıyorum.

LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi kullanımı:

Aloe Vera Vücut Sıkılaştırıcı Kremi günde 2 kere uygulayabilirsiniz. Ayrıca öneri olarak duş esnasında veya duş sonrasında cildinize dairesel hareketler ile cildinize yedirerek hafif masaj eşliğinde uygulayabilirsiniz. Bu şekilde uygularsanız daha iyi sonuca ulaşacağınızı da belirtmek isterim.

LR Aloe Vera Vücut Sıkılaştırıcı Krem başarı oranı ve testleri:

Dermatest tarafından 2017 Mart ayında gerçekleştirilen 20 denek üzerinde çalışma sonucunda LR Aloe Vera Düzenleyici Vücut Kremi kullanan katılımcıların %95’i ciltlerinin görünümlerinde iyileşme gördüklerini paylaştılar. Ayrıca katılımcıların %85’inin cilt kalınlığında %70’e kadar azalma görüldü.

Bu arada Aloe Via serisine ait bir başka sıkılaşma ürünü olan LR Aloe Vera Vücut Sıkılaştırıcı Jel ürününü de incelemenizi öneririm. Bu ürün ile birlikte kullanımda daha etkili sonuçlar alacağınızı da belirtmek isterim.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir