Menu

LR Aloe Vera Zengin İçerikli El Kremi

Sizlere LR ailesinin en çok kullandığım ve günlük olarak kış aylarında kullanılabilecek Aloe Vera Zengin İçerikli El Kremi ürününden bahsedeceğim. Ürünü özellikle soğuk mevsimlerde elleriniz için kullanmanız sizlere oldukça avantaj sağlayacak ayrıca ellerinizi besleyerek cildinize gereken nemi sağlayacak üründür. İçerdiği Aloe Vera ve Badem Yağı sayesinde cildinize en değerli vitaminleri vererek besleyecek ayrıca kuruyan ellerinizi bu ürün ile güzelce besleyeceksiniz.

Çantamda olmazsa olmazlardan birisi Aloe Vera Zengin İçerikli El Kremimdir. Bu krem sayesinde soğuk mevsimlerde özellikle nerede olursam olayım kullanıyorum ve kullandıkça da iyi ki LR firması ile çalışıyorum diyorum. Kendim işim gereği pek çok ürünler ile haşir neşir olduğumu ve pek çok ürünün kalitesini bizzat kendim denediğimi fakat LR ürünleri kadar kaliteli ürün üretenlerin de çok nadir olduğunu sizlere açıkça beyan edebilirim:)

Ürünlerin kalitesi Almanya’dan bizlere ithal olarak geliyor ve bir çok testten geçerek bizlere ulaşıyor. Ayrıca doğal bitkisel etken maddelerin kullanılması sonucunda da bizlere gönül rahatlığında ürünleri kullanmak kalıyor. Sizlerin de bu ürünü çantalarınız’dan yanınızdan eksik etmemenizi ve özellikle hava şartlarının keskin olduğu zamanlarda ürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Aloe Vera Zengin İçerikli El Kremi yıpranmış ve tahriş olan kuruyan ve nem ihtiyacı olan tüm eller için ideal kaftan biçilmiş bir üründür. Bu ürünü kullanmadan kalitesini anlayamazsınız ürünü kullandıktan sonrada lütfen yorumlarınızı bu başlık altında bizler ile paylaşın ki, diğer almayı düşünen ve kararsız kalanlara da fikir oluşsun:)

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)