Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Atopik Dermatit Egzama için tavsiye ettiğimiz ürünler

Dilerseniz öncelikle cilt problemi hakkında kısa bilgi verelim size;

Alerjik Atopik Egzama özellikle en çok çocuklarda görülen ve tekrarlayan, kaşıntılı durumlardır. Bu durum kronik bir vaka olduğu için halk tarafınca fazlaca bilinen bir deri problemidir.

Deride kuruluk ve hassasiyet belirtileri gözlenmektedir ve kızarıklıklar da belirir. Çocuklarda %10 – %20, Erişkinlerin ise %1 – 3’ünü etkiler.

Bu rahatsızlığa karşı LR’da kullanabileceğiniz ürünlerimiz mevcut ve hangi ürünleri nasıl kullanacağınız konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Dilerseniz öncelikle Atopik Dermatit Egzama problemini biraz daha tanıyalım.

Atopik Dermatit Egzama Belirtileri Nelerdir?

Atopik dermatit cilt problemi özellikle bebek ve çocuklarda daha sık görülen bir deri hastalığıdır ve belirtileri ve oluştuğu bölgeleri sizlere anlatacağız. Sık görülen yerleri yüz, boyun, kollar ve bacakların dış yüzleridir. Daha yetişkin olan kişilerde ise dirseklerin iç kısımlarında ve dizlerin arkasında belirmektedir.

Egzama ilerledikçe deride kalınlaşma ve iltihaplı lezyonlar oluşur. Ayrıca kaşıntı gibi bir durum da söz konusu ki, bu durum çok can sıkıcı bir durum uykudan uyandırma ve kaşıntı esnasında ciltte kanamaya kadar gider.

Atopik Dermatit Egzama Problemine Hangi LR Ürünü Kullanılmalı?

?????????????????????????????????????????????????????????

Bu cilt rahatsızlığı için sizlerin kullanmasını istediğim ürünleri sıralayacağım. Çoğunlukla bebek ve çocuklarda görüldüğü için onlara göre ürünlerden bahsedeceğim. Aloe Vera Baby Yıkama Kremi ve Aloe Vera Baby Şampuan hassas Atopik ciltler için birebir bir üründür.

Bebeğinize veya çocuğunuza duş aldırırken kesinlikle bu ürünler ile yıkamaya çalışın. Bu ürünler %30 Aloe Vera içeriyor ve bitkisel olduğu için cilde faydası çoktur. Ayrıca bu cilt rahatsızlığı cilt kuruluğu yaptığı için bu ürünler ayrıca vücudu nemlendirir. Not: Sıcak su ile değil kesinlikle ılık su ile duş aldırın.

Daha sonra kullanacağınız ürünler ise Aloe Vera Acil Yardım Spreyi duş altıktan sonra bu spreyi Atopik olan bölgelere sıkacaksınız. Burada amacımız o bölgeye hijyen sağlamaktır ve temizleme işlemimiz de tamamdır. Şimdi asıl kremlerimize geldik, bu işlemlerden sonra da Propolis ve Dermaintense Krem kullanmanız gerekmektedir. İhtiyaç duyuldukça bu işlemlerin yapılması Atopik Dermatit Egzamalı bölgeyi rahatlatacaktır.

Atopik Dermatit Egzama için tavsiye ettiğimiz ürünler;

  • Aloe Vera Baby Yıkama Kremi
  • Aloe Vera Baby Şampuan
  • Aloe Vera Acil Yardım Spreyi
  • Aloe Vera Propolis Krem
  • Aloe Vera Dermaintense Krem

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir