Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Bahçeşehir Kargo Şubesi Yetişemiyor!

 

lr

LR ürünleri sevkıyatları kargo firması tarafından yetişemeyince haliyle siparişlerde gecikmeler ve aksilikler yaşanmaya başladı. Kendime 3 gün önce LR ürünleri siparişi vermiştim ve kargo firması getirmeyince bana yakın olduğu için kendim gidip şubeden alayım dedim. Yurtiçi Kargo İstanbul/Bahçeşehir şubesine gittiğimde siparişlerin neden geç geldiğini ve yaşanan karışıklıkları az çok anladım:) Sadece Bahçeşehir kargo şubesinde LR kargo paketleri her yerde vardı ve Bahçeşehir semtine bu kadar ürün geliyor ise kim bilir diğer semtlere ve şehirlere ne kadar gidiyordur dedim ve ufaktan bir resim çektim sizler ile paylaşmak için:) LR’ın kargo paketlerini görünce açıkçası bir yandan çok sevindim çünkü LR markası artık duyulmaya başlandı ve semtimde bu kadar çok LR ürünleri alan var ise bu hızlı yayılma git gide daha çok artacak ve LR Üyeleri hiç durmadan üye yapacak network sistemimiz bu şekilde işleyecek diye sevindim.

LR Hızlı Yayılırsa Ne Olur?

Bu konuyu paylaşmamın asıl sebebi zaten size buradan LR’ın hızlı yayıldığının mesajını vermekti. LR için hala geç kalmamış sayılırsınız ve hala milyonlarca insan üye olmamış durumda ve bunların içinden potansiyel olanları bulmak ve altınıza üye yapmak sizin elinizde. Hala bazı görüşme yaptığım kişiler LR için düşünmem lazım, belki daha sonra şeklinde cevaplar veriyor ama onlar için geç olmuş olacak ve eski LR üyeleri ise başarıya her geçen gün biraz daha yaklaşmış olacaktır. Dediğim gibi LR’a üye olmanız için şuan güzel bir zaman hala zamanınız var ve sizleri de grubumda görmek isterim. Sizler de bu güzel imkanlardan faydalanın ve sizlerde güzel bir hayata adım atın.

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir