Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Cilt Pullanmasına iyi gelen LR ürünleri

LR-Balik-Pulu-Ihtiyoz-Tedavisi

Uyarı: Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Cilt Pullanması bazı insanların ciltlerinde görülen ve doğal yöntemler ile iyileşme sürecine yardımcı olabilecek destekleyici ürünleri sizlere önermek istiyorum. Ayrıca nasıl kullanmanız gerektiği hakkında da sizlere bilgi aktaracağım. Öncelikle bu cilt problemini biraz tanıyalım. Bu cilt problemi en belirgin özelliği ciltte kuruluk yapmasıdır. Ayrıca kuruluk yapmasından dolayı kişiye sızılara neden olur. Bu problem kısa sürede geçse bile daha sonra tekrarlaması çok kolaydır.

Çoğu insanlar bu problem yüzünden kaplıcaları tercih etse de ben şahsen bu tür rahatsızlıklarda kaplıcaları önermiyorum. Neden diye soracak olursanız eğer, çünkü kaplıca havuzlarına özellikle halka açık olan havuzlara pek çok kişi giriyor ve bu gibi cilt rahatsızlıkları olanlar bir birlerine bu cilt problemleri bulaştırabiliyor. Özellikle deri çatlaması olan rahatsızlıklar tüm mikroplara ve bulaşıcı hastalıklara açık insanlardır.

LR ürünleri ile Cilt Pullanmasına iyi gelen ürünler

LR’ın cilt sağlığı üzerine geliştirmiş olduğu Aloe Vera bitkisi içeren ürünlerini kullananlar gayet memnun ve LR’ı tavsiye edene duacılar. Bu yüzden bizler de sizlerin derdinize derman olmak istiyor ve LR’ın mucizelerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki, LR ürünleri ile Cilt Pullanması ve Döküntü gibi cilt problemlerine göre ürünler mevcut. .

Cilt Pullanması için hangi LR ürünleri kullanılmalı:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Konsantre Krem
  • Aloe Vera Dermaintense Krem
  • Microsilver Şampuan
  • Aloe Vera Sivera Ballı İçecek

Ürünlerin kullanımı:

Acil Durum Spreyi: ile Cilt Pullanması, kuruluk, döküntü olan yeri tonikliyoruz ve o bölgeyi bir nevi tedaviye başlamadan önce ön hazırlık yapıyoruz. Her krem kullanmadan önce bunu uygulamanız lazım.

Aloe Vera Konsantre Krem: günde 2 kere kullanılmalı ve sorunlu bölgeye masaj eşliğinde iyice cilt emecek şekilde uygulanmalıdır.

Aloe Vera Dermaintense Krem: de aynı şekilde günde 2 kere uygulanacak ve Konsantre Kremi sürdükten ortalama 2 saat sonra Dermaintense Krem sürülmeli.

Microsilver Şampuan: ise günde 1 kere kullanılması kafidir. Zamanınız oldukça gün içinde bunu uygulayabilirsiniz. İsterseniz en başta şampuan ile yıkayıp daha sonra tüm ürünleri sırası ile uygulaya da bilirsiniz.

Aloe Vera Sivera Ballı içecek: günde 3 kapak tok karnına içilmelidir.

Uyarı: Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir