Menu

LR Cistus Incanus Çayı

Cistus Incanus Çayı

Cistus Incanus Çayı

Sizlere LR’ın yine faydalı ve içimi bir o kadar güzel olan ”Cistus Incanus Çayı” ürününü anlatacağız. Öncelikle bu ürünün çok faydalı bitkilerden bir araya geldiğini ve doğal ortamında kendi kendine yetişen nadir bitkilerden yapılmaktadır. %85 Cistus Incanus bitkisi içeren ve %5 nane ve %10 da diğer bitkilerden elde edilen bu çayın bir diğer özelliği de çok hoş bir kokuya sahip olmasıdır. İnsan vücuduna olan faydası ile anlatmakla bitmez diyebiliriz. Tam olarak vücudunuza detoks etkisi yaratan bu çayın ayrıca grip, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara bire bir iyi geldiği kanıtlanmıştır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirdiğinden dolayı da ayrıca dirençli bir yapıya sahip oluyorsunuz.

Cistus Incanus Çayı Nasıl Hazırlanır?

Fincanınıza göre 2 çay kaşığı Cistus Incanus çayı koyunuz ve ardından kaynatmış olduğunuz suyu çayın üzerine dökünüz ve 7-8 dakika sonra çayınız hazırdır. Afiyet ve şifa olsun…

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)