Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR ile çalışmanın avantajları

LR’a üye olmak demek iş sahibi olmak değildir ..Çalışmak isterseniz bir iş planı vardır fakat bu tamamen sizin tercihiniz ..
Üye olmakla sadece ve sadece dünya çapında kalitesini kanıtlamış ,30 yıldır prestijini korumuş, dünya starlarıyla iş birliği içinde çalışmış dünya devi bir şirketin ürünlerini % 40 kar marjı ile alırsınız ..
Bunun yanı sıra deneyip memnun kaldığınızda çevrenize tavsiye ederseniz , sizin tavsiyenizle kazandığımız her müşteriden size kar payı veririz der şirket .Çünkü LR, ürününü market rafına koymaz, reklam yapmaz.satış yolunu sadece tavsiye olarak seçmiştir .Ürünlerine o kadar güveniyor ki ben önce müşterimi memnun edeceğim , o da zaten tavsiye edecek , ben de kârımın % 47 sini ona vereceğim diyor .Çünkü reklama, dağıtıcıya, toptancıya para harcamıyorum , kira ödemiyorum, satış personeli çalıştırmıyorum , siz tavsiye ederseniz cirom büyüyor , ben de onlara vereceğim parayı size ödüyorum diyor .Ve sen bunu iş olarak yapmaya başlayıp ciromun büyümesine emek verir de bunu süreklilik haline getirirsen sırasıyla Corsa, Mercedes ve Porsche araçlarımı sana tahsis ederim diyor.Bunun yanında sene boyunca benim cirom arttırmak için kafa yoruyorsun ,ben sana paranı kuruşu kuruşuna ödüyorum ama senin mutlu olman benim için önemli, bu yüzden 2 yurt içi 2 yurt dışı kamp tatilini sana tamamen ücretsiz sunarım diyor. Çalışma arkadaşlarına işi daha iyi öğrenebilmeleri için eğitimler düzenler, lütfedip katılırlarsa da bunu tamamen ücretsiz yaparım diyor. İşini büyütebilmen için ekip arkadaşlarına başarı ödülleri de veririm diyor .
Ama yok ben bunlarla uğraşamam dersen de sadece kendi ihtiyacın olan ürünleri ekonomik fiyatlarla alabilirsin , benden de kimse seni arayıp neden bu ay sipariş vermedin , üye girişi yapmadın demez ..Çünkü sen benim elemanım değil iş ortağımsın diyor.
Hala neyi bekliyorsunuz bilmiyorum ama
biri size bundan daha iyi bir teklif sunarsa hiç kaçırmayın ☺☺

lr-kazan-sistemi-lr-baarya-ulatran-konsept-2-638-4

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir