Menu

LR Deluxe Makyaj (Videolu Anlatım)

LR Deluxe Makyaj

LR Deluxe Makyaj

LR’ın kozmetik ürünlerinde en ön plana çıkan ürün serisinden birisi olan ”Deluxe Makeup” ile videolu bir uygulama örneğini sizler ile paylaşmak istedik. Çok başarılı bir ürün olan LR Deluxe Makyaj Seti ile sınırlarınızı zorlayacaksınız. Ayrıca bir çok kuaförün de özellikle tercih ettiği marka olduğunu da bilmenizi isteriz. Kısa sürede çok çabuk yayılan LR Kozmetik Ürünleri ile ilgili daha pek çok ürünü sizler ile web sitemiz üzerinden paylaşacağız.

Bu arada sizlerden de bu ürünü kullanan ve uygulayan kişiler var ise sitemizde yayınlayabiliriz. Resim veya video olur ikisini de yayınlayabiliriz. Bizlere resim veya video çalışmalarınızı sitemizde bulunan iletişim kısmından bizlere iletebilirsiniz.

LR Deluxe Makyaj Çalışması – Video

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)