Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Diğer Network Firmalarından Farklı!

Pek çoğunuz artık biliyor ki, Türkiye pazarında bir çok network firması mevcut. Bu network firmalarının bazıları piyasada çok eski olmasına rağmen üyelerini tatmin edici bir şekilde ne pirim vermiştir, nede şirket bünyesinde bulunan imkanlardan sağlamıştır. Biz burada diğer network firmalarını kesinlikle kötülemiyoruz, fakat imkanları bu kadar bunun üstüne geçilmez. Ayrıca diğer network firmalarında tanıdığım pek çok lider üyeler ile görüştüğümü ve bu durumlardan haberdar olduğumu bilmenizi isterim. Açıkçası çok tatmin edici değil ancak bir kişinin geçimini sağlayacak kadar kazandırmaktadır.

Peki Neden LR?

LR’ın Türkiye pazarına girmesi ile birlikte LR’ın üyelerine sunmuş olduğu imkanlar diğer network firmalarından farklı olması gerekiyor ki, bu iş ile uğraşan kişileri kendi tarafına geçirebilsin. Evet burada 30 yıllık deneyimli bir Alman firması olan LR’ın yapmış olduğu atak gözle görülür derecede oldu. Vaad etmiyor gerçekleştiriyor! Öncelikle neden LR ile çalışayım? diye kendinize sorduğunuzda açıkçası diğer firmaların vermiş olduğu imkanlar belli ve biz bu işi yapacaksak eğer, LR’ın sunduğu imkanlar gerçekten tatmin edici diyebiliriz. Bundan yaklaşık 5 ay öncesine kadar LR’ı bilmiyordum, fakat beni üye yapan arkadaşım bana LR’ı anlatması ile ve benimde LR’ı araştırmam ile ki, kendim Almanya’da doğup büyüdüğümü ve orayı bilen bir insan olarak, hiç düşünmeden üye oldum.

Açıkçası şu anda LR firmasından 5 aylık olmama rağmen ayda 1.500 TL pirim alıyorum ve 2 ay sonra Opel Corsa aracını kazanmış olduğum pw ile alacağım. Benim bir üst üyem ise aylık 5.000 TL alıyor ve oda 2.5 ay sonra Mercedes A180 marka aracı kazandığı pw ile alacak. Açıkçası arkadaşlar ben herkesin kazanmasını isterim eğer biraz kendinize güveniniz var ise ve ben güzel bir hayat yaşamak istiyorum diyorsanız buyurun ilk adımı benimle atın. Herhangi bir riski yok sermaye koymuyorsunuz, sözleşme ile sizi bağlamıyorlar, kota sorununuz yok, limitiniz yok, yani böyle şartlar hiç bir firmada açıkçası yok. Bu yüzden ben gururla neden LR diyenlere bunları söylüyorum.

lr-arac

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir