Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Doğrudan Satış Şirketi Olarak Lider!

LR-Firmasi

LR Dünya çapında yoluna hızla devam eden doğrudan satış konusunda lider olduğunu söylemek istiyorum. Daha önce pek çok firma ile tanışma fırsatım oldu ve diğer firmalar ile geçirdiğim zaman zarfına acıyorum resmen. Vaad edilenleri vermediklerinden mi bahsedeyim, devamlı olarak satış primlerini kafalarına göre düşürdüklerinden mi bahsedeyim veya çok yüksek hedef puan sistemi koyup şirket araçlarına kavuşmak hayal olduğun dan mı bahsedeyim. Açıkçası bunlar zaman içinde tanıdığım bir çok bilinen Network firmaları ve bu firmaların dediğim gibi ya dediklerini tutmadılar, yada kazancı çok azdı. Böyle firmaların arasından sıyrılıp LR ile tanıştığım için çok mutluyum ve sistemi gerçekten çok otoriter ve düzenli ilerliyor. En önemlisi de dediklerini yerine getiriyor. Doğrudan satış şirketi olan LR Almanya’da bulunan üretim tesisi ile devasal çalışma sistemi gerçekten hayranlık uyandırıyor ve ürünlerini bizzat kendim test edip kullandım gerçekten çok başarılı diyebilirim.

Ben uzun yıllardır Uzman Estetisyen olarak kozmetik ürünlerinin çok başarılı olduğunu ve ayrıca cilt ürünlerinin de kısa sürede sonuç verdiğini de gördüğümden dolayı tüm sevdiklerime ve çevreme LR ürünleri hakkında övgü ile bahsetmekten kaçınmıyorum. LR üyelik sistemine gelince şuan tatmin edecek kadar ayık prim kazanıyorum ve henüz 8 aylık üyeyim bir kaç ay sonra da şirket aracımın siparişini de vereceğim. Üyelerim ve üyelerimin üyesi ne kadar çoğalırsa o kadar katlamalı kazanç ve puan geliyor. Yani kısacası LR ile kazanmanın sınırı yok diyorum!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir