Menu

LR Eczaneler’de Yerini Almaya Başladı!

lr-eczane-stand

lr-eczane34LR Eczane işletmenize ek olarak kazanç sağlamanızı sağlayacak bir imkan tanıyor. Özellikle Eczanelerde satılacak pek çok ürünlerinin bulunduğunu ve henüz eczanelerin bu ürünü tam olarak bilmiyor olması yeni başlayacak eczanelere göre büyük avantaj sağlıyor. Biliyorsunuz ki, Aloe Vera bitki özüne dayalı ürünleri ile tüm onayları alınmış olan ürünlerin aslında tam sıcak satış noktası olarak eczane diyebiliriz. LR Ürünleri hangi eczanede olursa olsun yok satacağını tahmin ediyoruz. İddia ediyoruz çünkü, LR’ın tüm ürünleri faydalı ve gerçekten sonuç alınan ürünlerdir. Aynı zamanda LR’ın çoğu ürününde kimyasal ürün bulunmadığından dolayı hastalarınıza gönül rahatlığı ile ürünü satabilirsiniz. Bu arada LR’ı bilmeyen Eczacı arkadaşlara kısaca bahsetmek istiyoruz. LR 30 yıllık bir alman firmasıdır. Türkiye piyasasına Network sistemi ile giriş yapmış durumda fakat henüz hala Türkiye’de çok yeni ve bilmeyen çok kişi var. Sizler de biliyorsunuz ki, bilinmeyen yeni ürün çok dikkat çeker ve en çok kazandıranlar arasında yerini alır. Ayrıca Eczane işletme sahiplerine özellikle tavsiye ediyoruz, neden diye soracak olursanız eğer eczanede bu tür ürünleri kuracağını stand ile birlikte dikkat çekmesi bir olacaktır, buna emin olabilirsiniz.

lr-eczane

Eczane işletmeme LR ürünlerini koysam ne kazanırım?

Öncelikle LR bir network firması olduğu için doğrudan firmadan alamıyorsunuz. Alabilmeniz için LR İş Ortağının  sizi LR’a üye yapması gerekiyor. (Ben yapabilirim LR İş Ortağıyım) LR’a üye olduktan sonra ürünleri %40 indirimle sizler alabiliyorsunuz ve ürünleri aldığını gibi zaten sisteme de üye oluyorsunuz. Yapmanız gereken sadece LR ürünleri için bir stand yeri yapmanız ve ürünleri orada sergilemenizdir. Ayrıca tabi müşterilerinize de önerebilirsiniz. Bu arada LR üyesi olduktan sonra ürünlerden %40 kar ettiniz ve bu kadar ile sınırlı değil. Aynı zamanda kendinize aldığınız ürünlerden ayrıca LR firmasının size vermiş olduğu primler mevcuttur. Prim kazanıyorsunuz ve ayrıca puan sistemi ile sizlere birde puanınıza eş değer bir araç tasis ediliyor. Bu şartlarda hala Eczanenize bu ürünlerden almak istemez misiniz? Eğer LR Ürünlerini eczane işletmenizde satmak istiyorsanız ve bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız, daha doğrusu çok para kazanmak istiyorsanız lütfen aşağıda bulunan üye başvuru formumuzu doldurun size hem gerekli bilgiyi bire bir verelim, dilerseniz de sizi uygun gördüğünüz takdirde LR’a üye yapalım.

LR Üyesi Olmak ve Kazanmak İçin Aşağıda Bulunan Formu Doldurunuz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)