Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Ekim Ayı İndirim Kataloğu (2016)

Ekim İndirim Kataloğu

LR’da geçtiğimiz Eylül ayını tüm zorluklara rağmen güzel geçirdiğimize inanıyorum. Eylül ayı sonunda yeni unvan kazananlara ve bir üst unvana geçen iş ortaklarını buradan tebrik ediyor ve başarılarının daim olmasını diliyorum. Gelelim konumuza evet değerli ziyaretçilerim şimdi LR’ın Ekim ayı indirim kataloğu yayınlandı ve kataloğumuza gelen yeni bir ürün gözlere çarpıyor.

Zeitgard serisinde yer alan ürünümüzün adı Zeitgard Gece Maskesi bu tabi Türkçe ismi ki biz bunu bu şekilde adlandıracağımızı düşünüyorum şahsen. Zeitgard Gece Maskesi ürünümüz ile ilgili detayları sizlere indirim kataloğumuzu yayınladıktan hemen sonra sunacağım. İlk izlenimler ve ürünün başarılı olduğu özellikleri sitemizin ürünler kısmında yayınlayacağım.

LR Ekim indirim kataloğa genel olarak göz attığımızda güzel indirimler yapıldığını ve yeni dahil olan ürünlerin de artık LR Türkiye kataloğunda yerini aldığını görmekteyiz. Özellikle Ekim ayında yeni ürünleri kullanıp denemek isteyen pek çok iş ortağı ve LR ile yeni tanışan kişiler olacaktır. Bakalım yeni ürünler ne derece başarılı olacak ve kataloğumuzda favori ürünler arasında yerini alacak mı.

LR Ekim İndirim Kataloğu

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir