LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR: Erken Pes Eden Kaybeder!

basaEvet değerli LR iş ortakları sizler için özel bu yazıyı paylaşmak istiyorum. LR’a yeni üye olmuş ve istediği gibi üye yapamamış veya çevresindeki kişiler tükenmiş olup erken pes etmek isteyen üyeler olabilir. Fakat burada LR’ın en büyük özelliği ve yapılması gerekeni sabırlı olmaktır. Ben yaklaşık 8 aylık bir üyeyim ve ilk aylar inanın sizin başınızdan geçenler benimde başımdan geçti. Akrabalarımdan potansiyel olanları yaptım, çevremden arkadaşları yaptım, daha sonra? Nasıl üye yaparım diye düşünmeye başladım ve hiç ummadığım yerden birisini üye yaptığım zaman anladım ki, gerçekten LR sabır isteyen ve demlendikçe güçlenen bir sistem.

Network sistemlerinin çoğu böyledir siz altınıza üye toplamaya çalışırsınız ve üyeler de üye toplarlar ve firma dağılarak satış yapılması gerçekleşir. LR’ı diğer network firmalardan ayıran pek çok özellikler bulunduğu için ve Almanya gibi bir desteğin arkasında olduğu için ben şahsen LR’ı özellikle tercih ettim ve hala da memnunum. 

Asla-Pes-Etme1-301x174

LR’a Üye Yapma Alternatifleri

  • LR’a üye arıyorsanız mesela sosyal medyayı kullanın, sosyal medyada inanılmaz potansiyel insanlar mevcut bu iş için. Özellikle Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal ağlardan üye yapabilirsiniz.
  • Hiç tanımadığınız birine markette bile LR ürünlerini önerebilirsiniz, bunun ayıbı yok sonuçta ürünlerimize güveniyoruz ve sonuç alınan ürünler. Ben mesela devamlı gittiğim bir markette kozmetik ürünlerine bakan ve kararsız kalan bir genç ile tanıştım ona LR’ın kaliteli kozmetik ürünlerinden ve fiyat olarak uygunluğundan bahsettiğimde kendisi teklifimi kabul etti ve bilgilerini vererek onu üye yaptım. Şuan kendisi çok memnun ve arkadaşlarına da tavsiye ettiği için onları da üye yaparak bana yaramış oldu bu durum.
  • Bir web sitesi oluşturun adınıza ait, web sitesinden üyelik formunu dolduranları arayarak üye yapabilirsiniz.

Bunun gibi bir çok örnek verebilirim size aklıma şuan bunlar geldiği için yazıyorum ve sizler eminim Türkiye’de yeni patlayan LR’dan çok kazanacaksınız beklemenize değecektir. Ben hiç bir zaman LR’dan umudumu kaybetmedim ilk ay dışında sonrası yırtık söküğü gibi geldi inanın.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu