LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Eylül Ayı İndirim Kataloğu (2016)

Eylül Ayı İndirim Kataloğu an itibari ile sitemize eklenmiştir Sizlere indirim kataloğunda dikkat çeken ürünlerden ve kampanyalardan kısaca bahsetmek istiyorum. Öncelikle geçen ay kataloğa eklenen yeni ürün Master Drink ürünü ile ilgili güzel bir kampanya mevcut. 6 Adet Aloe Vera Ballı içecek sipariş verene 1 adet Master Drink ürünü hediye olarak gelecektir. Ayrıca Master Drink içeceği yeni olduğundan dolayı bu ürünü tanısınlar diye ayrıca güzel bir indirim uygulanmış Eylül ayına özel. %21 oranında indirim mevcuttur bilgilerinize sunulur.

Erkek Parfüm Setleri İndirimleri:

Erkek parfüm setleri arasında ürünlere indirim uygulanmış. 1- Terminatör Parfüm Seti %28’e varan indirim söz konusudur. 2- Jungle Man Parfüm Seti %27’e varan indirim uygulaması LR firması tarafından yapılmıştır bilginiz olsun. 3- Metropolitan Man Parfüm Seti %28 indirimli 4- Affair Luxe Man Parfüm Seti %28 indirimli olarak katalogta yerini almıştır.

Bayan Parfüm Setleri İndirimleri:

Erkek parfüm setlerinde olduğu gibi bayanlar da unutulmamış bayan parfüm setlerine de güzel indirimler uygulanmış. İndirim uygulanan bayan parfüm setlerini sizin ile paylaşıyorum. 1- Affair Luxe Woman Parfüm Seti %28 indirimli, 2- Sensual Grace Parfüm Seti yine %28 indirimli olarak Eylül kataloğuna eklenmiştir. 3- Hearth & Soul Parfüm Seti %28 4- Pseudonym Parfüm Seti yine %28 indirimi olarak satışa sunulmuştur. 5- Cristina Ferreira Parfüm Seti %25 indirimli ve 5- Karolina Kurkova Parfüm Seti %25 indirimlidir.

Dikkat Çeken Diğer Ürünler:

Microsilver Plus Yüz Bakım Seti ki, bu en çok satan ve en çok ilgi gören setler arasında olduğunu bilmenizi isterim. Bu setimiz Eylül ayına özel %20 oranında indirime sahiptir. Ayrıca Microsilver Plus serisinde yer alan Basic Set’te %27 oranında indirime girmiştir.

Ayrıca erkeklerin daha çok dikkatini çekecek olan bir diğer ürün ise L-Recapin Saç Dökülmesini Engelleyen Settir. L-Recapin Set en yüksek indirimi alan ürün olduğunu söylemek isterim. Tam olarak %43 indirim!

Zeitgard Nanogold & İpek Bakım Seti %23 indirimli, Diamons Set ise %24 indirimlidir.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu