Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR: Göz Altı Torbaları ve Morlukları Tarih Oluyor!

LR Platinum Express Eye Cooler – Göz Altı Torbası ve Göz Altı Morluk Sorunu Ortadan Kalkıyor!

LR Ürünler arasında favori ürünlerinden birisi olan ”Platinum Express Eye Cooler” kadın ve erkeklerin de kullanabileceği bir üründür. İçeriği tamamen organik olan ve bitkisel özü kullanılarak üretilen bu ürünü bu tür sorun yaşayan kişilerin kesinlikle kullanmasını öneririz. Ürün kullanıcılar tarafından çok olumlu yorum alan bir üründür. Ayrıca kullanıcıların sitemiz üzerinde de bu ürüne özellikle olumlu yorumlar yaptıklarını da sizlere hatırlatmak isteriz.

Detaylar için lütfen aşağıdaki formu doldurun sizlere ürün hakkında detaylı bilgi verelim. (Üye olan herkese bu gördüğünüz ürün %28 indirimlidir.)

LR Göz Altı Morluk ve Çözümü

LR Göz Altı Morluk ve Çözümü

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir