Menu

LR Güneş Kremi Kullananlar

lr-aloe-vera-gunes-kremi

LR ürünleri arasında şu zamanda en çok talep edilen malumunuz LR Aloe Vera Güneş Kremi Ürünleri olduğunu söylemek istiyoruz. Yaz aylarına girdiğimiz şu dönemde LR’ın stoklarını tamamen boşaltan LR iş ortakları resmen LR Aloe Vera Güneş Kremlerini yağmalamış durumda:) Fiyat olarak insanın canını yakmayan ve kalitesine baktığımızda ise piyasada pek çok güneş koruyucu kremlerden çok daha uygun olan ve kalitesini Almanya’dan alan ürünümüzün bu şekilde ilgi görmesi normal diye düşünüyoruz.

Bu arada LR Güneş Kremi Kullananların da görüşlerini bu başlık altında toplayacağız ve sizlerin de bu ürünü kullandıkça bizlere ürün hakkında olan görüşlerinizi ve önerilerinizi bizler ile paylaşmanızı rica ediyoruz. Ayrıca ürün hakkında daha fazla detay vermek gerekir ise sizlere daha önceki yazımız olan LR Aloe Vera Güneş Kremi tıklayarak tam detaylı olarak ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Ayrıca size kısa bilgileri de aşağıda anlatalım dilerseniz.

LR Aloe Vera Güneş Kremi Özellikleri ve Faydaları

Öncelikle çoğumuz zaten her yaz kullandığımız piyasada bulunan Güneş Kremlerini kullanmıştık ve fiyatları da gerçekten çok el yakıcı fiyatlar olduğunu sizler de biliyorsunuz. Diğer yandan ise çoğu güneş kremlerinin içindeki bileşenler hemen hemen aynıdır. Fakat LR’ın üretmiş olduğu Aloe Vera Güneş Kremi diğerlerine göre hem artısı olan ve cildi besleyen özelliklere sahiptir. Ayrıca güneşten korur. Özellikle çocuklarımız için çok kullandığımız güneş koruyucu kremlerin rolü yaz aylarında çok büyük. Bu yüzden her evde bulunması gerekenler listesinde olmalı diye düşünüyorum. Aloe Vera Güneş Kremi içerisinde Güneş Koruyucu UVA ve UVB bulunmaktadır. Ayrıca güneş sonrası için Güneş Sonrası Aloe Vera Jel kullanmanızı da tavsiye ediyoruz.

Güneş Losyonu SPF 30, Güneş Jel Krem SPF 20, Aloe Vera Güneş Sonrası Jel Krem, Güneş Kremi SPF 50, Güneş Spreyi Active SPF 30, Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)