Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR güvenilir bir firma mı?

LR Health & Beauty güvenilir bir firma mı? sorusuna açıklık getirmek adına kendi web sitem üzerinden düşüncelerimi paylaşacağım bir yazıyı sizler ile paylaşmak istiyorum. Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki, Network Marketing işi uzmanların ve deneyim sahibi olanların da bildiği üzere güvenilir bir firma ile yüksek kazançlar elde edeceğiniz bir satış şeklidir.

Kısaca akla ilk gelen soru başlıkları ile sizlere aşağıda detaylı bir şekilde network marketing işini tercih edenlerin neden LR’ı tercih etmesi gerektiğini açıklayacağım. Bu açıklamalar tamamen kanıtlanmış ve kendimin de LR sisteminin içerisinde bir parçası olduğum için tecrübelerim ile kesinleşmiştir.

Network Marketing işi yapmak istiyorum araştırmaya nereden başlamalıyım?

Eğer bir network marketing yani doğrudan satış işi yapmak istiyorsanız öncelikle araştırmanızın en önemli unsuru olan çalışacağınız firmayı araştırmalısınız. Network Marketing sistemi ile pek çok kişi çok iyi durumlara gelmiş ve ülkemizde de bu kanıtlanmıştır. Bu yüzden bunun önemi çok yüksek diyorum ve bu işi yapmaya karar verdiyseniz eğer, şimdi firma arayışına ve araştırdığınız firmanın özelliklerine geçelim.

LR Network Marketing işi için uygun ve güvenilir bir firma mı?

Açıkçası ben 1 yıldır LR firması ile doğrudan satış sistemi ile çalışıyorum ve sistemi güzel uygularsanız eğer benim gibi güzel bir gelire ve güzel bir şirket aracına sahip olabilirsiniz. LR’ın güvenilirliği konusunda hiç bir şüphem olmadı çünkü kendim de Almanya’da doğup büyümüş ve oranın insanlarını ve çalışma şekillerini çok iyi bildiğim için en başta bana bu firmanın Alman firması olması LR ile çalışmama sebep olan en önemli detaylardan birisiydi.

Diğer yandan 31 yıllık bir geçmişe sahip olması ve 31 yıl boyunca hiç çizgisini bozmamış olması da hiç bir kimseyi mağdur duruma düşürmediğini ve herkes hakkını zamanında aldığını da gösterir. Ben bu firma ile çalışmadan önce firmayı detaylıca araştırdım ve gerçekten Alman disiplini ile yürüyen ve çalışanının hakkını da fazlası ile veren bir firma olduğu sonucuna ulaştım.

1 yıllık LR geçmişimden sonra LR kariyerimde çok iyi bir aylık kazanca sahip oldum. Ayrıca LR bana çok güzel sıfır bir araç tahsis etti. Hangi network firması böyle güzellikler sunar?

LR ürünleri gerçekten başarılı mı?

LR ürünlerinin kalitesi gerçekten tartışılmaz fakat LR firması ile yeni tanışanlar için şu kadarını diyebilirim ki, insan sağlığını hiç bir şekilde tehdit etmeyen ve aksine insanlara doğal sağlık dağıtan ürünler üretmektedir. Bütün ürünler onlarca testlerden geçiyor ve son kullanıcıya ulaşana kadar detaylıca inceleniyor. Uzman profesörler ve dermatistlerin uzun çalışmalar sonucu elde ettiği doğal ürünler sayesinde pek çok kullanıcıyı memnun etmiş bir firmadır.

Ayrıca sadece sağlık ürünleri değil ayrıca ürün gamında kozmetik ve gıda takviyesi gibi kaliteli ürünlere de imza atmıştır. Özellikle parfümleri çok etkileyici ve ünlü isimlerin marka yüzü olduğunu da söyleyebiliriz. Bruce Willis gibi isimlerin LR firması ile çalıştığını biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız lütfen sitemizde yer alan makalelere bir göz atın derim.

Kısacası Network Marketing işi yapacaksanız LR sizin için yeni bir kapı olabilir. Eğer bu kapıdan içeri girmek ve hayallerini gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan LR üyelik bilgi formunu doldurun size zengin olmanın yollarını anlatayım:)

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir