Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Hakkında Çok Özel Röportaj Bloomberg HT TV

lr-bloomberg

Türkiye’nin bilinen bir özel kanalı olan Bloomberg HT TV‘nin gündeminde LR vardı. Çok güzel bir konuyu ele alan programda LR hakkında olan her şey bu programda açıklanıyor. En çok gündeme gelen konu ise LR firmasının Türkiye’de kısa sürede çok yüksek üye sayısına ulaşması ve gittikçe de ciddi bir şekilde büyüyeceği yönünde konuşmalar arasında yer almıştır.

Bu arada programa dahil olan LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü ”Ömer Barış Turan” çok özel açıklamaları ile LR ile ilgilenenler için gizli tüyolar vermektedir. LR ile herkesin çok kazanabileceğini ve kazancınızın bir limiti olmadığını da ifade eden Ömer Barış Turan, erken üye olan sistemimizde erken kazananlar arasında yerini alacağını da ima etti.

Ayrıca 30 yıldır Almanya’da faal olan LR firması Türkiye’de henüz 3 yıldır aktif olarak mevcut ve hala LR’ı bilmeyen milyonlarca insanın olduğunu da sizlere hatırlatmak isteriz. Sizlere son olarak şunu söylemek istiyorum Barış bey’in anlattıklarına dikkat edin kazancın anahtarı iki dudağın arasındadır:)

Mutlaka Videoyu İzleyiniz!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir