LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Hangi Ülkelerde Var? LR Yurt dışı üyelik koşulları

LR Hangi Ülkelerde Üyelik sisteminin olduğunu sizlere bu başlık altında paylaşacağız. En çok sorulan ve LR şu ülkede faal mi? şeklinde grubumuza da pek çok sorular geliyor ve ben sitemizden bu konuya aydınlık getirmek istiyorum. LR’ın çoğu ülkelerde olduğunu ve olmayan ülkeleri de sizlere buradan söyleyeceğimizi bilmenizi istim.

Geçen mesela bir üyem LR’ın Avustralya bölgesinde LR var mı şeklinde sorusu oldu ve internette bu sorunun cevabını bulamadı veya yanlış kaynaklar ile yanlış yönlendirmeler yapıldığını gördük. Avustralya bölgesinde LR yok mesela.

Neyse ben buraya LR’ın aktif olduğu ülkeleri aşağıda paylaşacağım ve aklınıza takılan bir soru olursa lütfen yorum alanını kullanarak bize yazabilirsiniz. 

LR Yurt dışı üyelik başvurusu konusunda bilgi almak için LR Üyelik Bilgi formunu doldurup, bize ulaşın.

LR’ın Çalıştığı Ülkeler

LR Yurt dışı üyelik başvurusu konusunda bilgi almak için LR Üyelik Bilgi formunu doldurup, bize ulaşın.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

2 Yorum var “LR Hangi Ülkelerde Var? LR Yurt dışı üyelik koşulları

  • LR Kuzey Kıbrıs’ta yok..ben iş ortaklığı yapmak istiyorum ama en yakın Türkiyeden alabiliyorum ve ekstra kargo ödemem gerekli..ve cok pahalıya geliyor ve insanlar ürünleri satïn almak istemiycek..bir çözüm bulun lütfen..iş ortağï olmayı cok istiyorum çünkü….

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir