Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Hayallerinizi Gerçekleştirir!

LR-Basari-Hikayesi

LR hayallerinizi gerçekleştirir… Evet arkadaşlar bu başlık aslında pek çok şeyi anlatıyor ama ben üşenmeden usanmadan sizlere LR ile hayallerinizi gerçekleştirebileceğinizi anlatacağım. Gerek sosyal profilimden gerek ise web sitem üzerinden sizler LR’ı iyice tanıyana kadar ve hayallerinizin sınırlanmadığı bir sistem içine girene kadar anlatmaya devam edeceğim.

Aslında LR’ı bana da ilk anlattıklarında bene tek kulağım ile dinlemiştim ve LR’da böylesine büyük paralar kazanıp ta hayallerini gerçekleştirenleri görünce ve hatta onlar ile tanışıp başarı hikayelerini duyunca, bende önce kendime sordum dedim ki, ben LR’da başarılı olabilir miyim? Kendime cevabım ise evet oldu.

Unutmayın ki, sadece LR için demiyorum ama bir hedefe ulaşmak istiyorsanız eğer kendinize güvenmeniz lazım arkadaşlar. ”Ben bunu yaparım!” diyebileceksiniz. Sonrası emin olun kendiliğinden oluşuyor. Taşlar yerine oturuyor ve sizinde kendinize olan güveniniz ile aşamayacağınız bir engel yoktur.

Ben hayatımda ne istediysem hayat bana onu verdi. Bu konuda çok ciddiyim ama istediğim hedefler için kendime bir zaman biçmedim. Nasıl olsa bir gün bu benim olacak! şeklinde yaklaştığım her şeye sahip oldum. Örnek vermek gerekirse ben nasıl olsa bir ev sahibi olacağım dedim ve şuan şükürler olsun 2 evim var. Dediğim gibi ben bunlara bir zaman biçmedim her işte olduğu gibi biraz da sabırlı olmak gerekiyor.

1 Kendinize güvenin, 2 İsteyin, 3 Sabırlı olun, 4 Pes etmeyin. Gerisini de artık akışına bırakabilirsiniz. Tabi ki, emek vermeden hiç bir şey olmaz sizlerde o esnada istediğiniz arzuladığınız hedeflere ulaşmak için tembellik yapmayıp koşturun, çalışın, emek gösterin. Benim görüşüme göre hiç bir emek karşılıksız kalmaz ve karşılığını alırsınız.

LR iş ortağı olma ile başlayan bu yolculuğumda ise kendime ilk etapta Organizasyon Liderliği hedefi koymuştum ve kısmet olursa önümüzdeki ay organizasyon lideriyim. Basamakları hızlı tırmanıyorum beklediğimden de erken bu ünvana ulaştığım için şimdi hedefimi yükselteceğim ve umarım bu hedeflediklerim doğrultusunda başarıya ulaşacağım.

Aktif olarak 5 ay oldu LR ile geçirdiğim süre ve bu işi yaparken çok eğleniyor ve işimi severek yapıyorum. Geçtiğimiz ay Haziran ayı primim 2.450 TL ve bu benim için bir başarıdır. Bu rakam düşmez artık yükselir LR’da başarıya giden yol her zaman tırmanmak ile gider iniş ile değil. Network mantığı da burada başlıyor ve sistem zaman geçtikçe size daha çok kazandırıyor. Ayda 150.000 TL alan Selcan Güleryüz bunu başarıyorsa sizde başarabilirsiniz. Sadece inanmak ve hayallerinizi zorlamak…

Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

bir cevap var “LR Hayallerinizi Gerçekleştirir!

  • sibel hanım şu an kaç kişilik bir ekibe liderlik yaptığınızı öğrenebilir miyim?teşekkürler ve iyi günler dilerim.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir