Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Health & Beauty Kalitesi Türkiye’de Fark Ediliyor!

LR Health & Beauty markası ile Almanya’dan Türkiye’ye uzanan kaliteli ürünlerin keşfedilmesi çok uzun sürmedi. Kalitesi ile LR ürünleri Türkiye gündeminde çok konuşulan sağlık ve kozmetik marka yüzü olduğunu sizlere söylemek isterim. Çevremde LR markası kullanan sayısına baktığımda tanıdığım veya tanımadığım pek çok kişinin artık LR ürünlerini kalitesinden dolayı kullandığını fark ettim. Özellikle bu ürünleri ünlülerin de kullanması ve ünlülerin bu ürünleri kullanmasında hiç bir amaç gütmemesi de LR’ı gerçekten ihtiyacı olduğu için ve kalitesini belli sürede ispatlamış olduğu için olduğunu anladım.

Ben LR firması ile çalıştığım için ve çevremde böyle güzel farkındalıklara şahit olduğum için gerçekten mutluyum. Zaten LR iş ortağı olup da pişman olan hiç kimseye de denk gelmedim açıkçası. Çünkü öyle kaliteli ürünleri çevresindekilere bahsediyor ki, ürünleri alanlar tekrar ürün siparişi veriyor. Bu demek oluyor ki, ürünler talep görüyor ve kalitesi fark ediliyor! Gerek sağlık ürünleri olsun, gerek ise kozmetik ürünleri olsun pek çok yönü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

LR Türkiye Kullanıcı Görüşleri:

LR ürünlerini Türkiye’de kullanan sayısı gittikçe artıyor ve ürünleri kullananların temel sağlık ve temizlik ihtiyaçlarını artık LR’dan sağladığını ve normal piyasada bulunan market ürünlerinden vazgeçtiklerini görüyorum. Bu bizim firmamız için çok büyük bir gelişmedir ki, firmamız henüz televizyon ekranlarında reklam bile yapmamış bir markadır. Burada önemli kilit nokta, diğer rakip firmaların televizyonda çok reklam yapmasına rağmen LR kalitesine ulaşmamış olmasıdır. Zaten LR’ın reklama da ihtiyacı olmadığı düşüncesindeyim.

Şahsi fikrim bence LR’ın televizyonlarda reklamları yayınlanmamalıdır. Çünkü LR’ı insanlardan duyanlar ve öğrenenler LR ürünlerini daha iyi benimsiyor ve anlatan kişiye güvenerek ürünleri temin ediyorlar. Burada insanların bir birine tavsiyesi gerçekleşiyor ve en güzel reklam bu şekilde sağlanıyor. Ayrıca LR’ı her yerde bulamamaları ve sadece iş ortaklarının temin etmeleri de mantıklı bir adım ki, burada Almanların sistemini de çok beğendiğimi dile getirmek isterim. Unutmayalım ki, kaliteli olmayan hiç bir ürün tavsiye edilmez ve zincirleme bir şekilde reklam sağlamaz. Kaliteli ürünler ise çabuk duyulur ve neredeyse ışık hızı ile yayılır:)

Türkiye’de En Fazla Bitkisel Sağlık Ürünleri İlgi Görüyor!

Ülkemizde en fazla ilgi gören LR ürünleri arasında Aloe Vera bitkisi içerikli olan bütün ürünlerin çok büyük ilgi gördüğünü söylemek isterim. Aloe Vera bitkisinin mucizesini markasında birleştiren LR uzun zamandır yapmış olduğu çalışmaları sonucu doğal bitkiler ile sağlamış olduğu etkin madde karışımları sayesinde doğal iyileştirmeyi hızlandırmaya odaklı ürünleri üretiyor ve kullanıcılara ulaşıyor. Türkiye’de bu ürünlerin çok ilgi görmesinin sebebi ise bu ürünlerin gerçekten iyileştirme yönünde çok etkilidir. Umarım bu ürünler ile sorunlu olan herkese şifa olur ve bizler de böyle bir duruma vesile olmuş oluruz. Çevremde cilt sorunu yaşayan onlarca kişiye LR ürünlerini önermem sonucu çok dua aldım bu da bana yeter.

LR ile ilgili tüm yaşadıklarımı ve düşüncelerimi sizler ile ara ara sitem üzerinden paylaşacağımı söylemiştim, bu yazımda onlardan bir tanesidir. İlerleyen günlerde LR firması veya ürünleri ile ilgili yaşadığım tüm tecrübelerimi ve gördüklerimi sizler ile paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik bu yazımı burada sonlandırıyorum ve bir sonraki yazımda görüşmek üzere diyorum. Ayrıca sizlerinde bu yazım ile ilgili görüşleriniz var ise lütfen yorum alanından bizimle paylaşınız.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir