LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Hollanda – Netherlands Üyelik Başvuru Formu

LR-Hollanda

LR Hollanda ekibimi oluşturmak üzere bu sayfayı oluşturmuş bulunmaktayım. Türkiye’de çok başarılı bir şekilde yoluma devam ediyorum aynı zamanda mesleğim Güzellik Uzmanı Estetisyen olduğu için kendimde Almanya’da doğup büyüdüğüm için hem LR’a hemde ürünlerine yabancı değilim. Yaklaşık 8 aydır LR ile çalışmaktayım ve LR’ın sisteminden çok memnun olduğumu sizlere açıkça söyleyebilirim. Çok ciddi kazançlar elde edebilir ve LR ürünlerini üye olarak indirimli alabilirsiniz. 

LR Hollanda Üyelik Koşullarını buradan yazmak istemedim çünkü telefondan daha iyi anlatabileceğimi düşünüyorum. Sitede bulunan numaramdan değil sizleri kendime ait Avrupa telefon hattımdan arayacağım ve bilgileri detaylı olarak sizlere aktaracağım. Aşağıda bulunan üyelik formunu doldurmanız durumunda sizi müsait bir zamanda arayarak bilgi vereceğim ve isterseniz LR’ı anlatırım isterseniz de LR’ın ürünleri hakkında bilgi verebilirim.

Türkiye’de yaklaşım 150 LR iş ortağım bulunmakta ve birazda Hollanda ve Almanya’dan ekip oluşturmak için bu üyelik formunu oluşturduğumu bilmenizi isterim. LR konusuna hakim olan birisi üzerinden üye olmanızı sizlere şiddetle tavsiye ederim. Bu konuda eksik olan kişiler ile çalışanların çok ciddi kayıplar yaşadığını da söyleyebilirim. Yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan üyelik formunu doldurmak!

LR Hollanda Bilgi ve Üyelik Başvurusu:

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu