Menu

LR İle Kariyer Yapabilirsiniz!

lr-araba

Merhaba değerli ziyaretçiler, sizlere LR firmasını artık anlatmayacağım çünkü sizlere daha önceki yazımızda LR firmasının nasıl bir firma olduğunu ve ne kadar güven verdiği hususunda detayları paylaşmıştık. Şimdi sizlere LR ile kariyer yapabilir miyim? sorularına cevap vermek istiyorum. Öncelikle Her LR İş Ortağı Kariyer Yapabilir. Bu söylediklerimin arkasında kesinlikle boş konuşma veya sizleri kandırmak gibi bir durum söz konusu olamaz. Kimse LR’a zorla üye olmuyor ve ortaya bir sermaye koymuyorsunuz, tamamen sizlerin ne kadar başarılı olmak istediğine bağlıdır. Eğer siz kariyer yapmak istiyorsanız LR sizler için en önemli basamaktır. LR en azından 30 yıllık güven veren ve herkesin ürünlerini çok beğendiği Alman firmasıdır.

Kariyer yapan pek çok LR iş ortağı tanıyorum ve gerçekten zamanında yapmış olduğu çalışmalarının karşılığını şuan LR’da çok fazla yorulmadan kazanmaktadır. Unutmayın evde dizi izlemek veya evlendirme programları izlemek sizlere bir şey kazandırmaz, ama hem kariyer hem sosyal bir hayat yaşamak sizin elinizdedir. 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)