Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR İle Kariyer Yapabilirsiniz!

lr-araba

Merhaba değerli ziyaretçiler, sizlere LR firmasını artık anlatmayacağım çünkü sizlere daha önceki yazımızda LR firmasının nasıl bir firma olduğunu ve ne kadar güven verdiği hususunda detayları paylaşmıştık. Şimdi sizlere LR ile kariyer yapabilir miyim? sorularına cevap vermek istiyorum. Öncelikle Her LR İş Ortağı Kariyer Yapabilir. Bu söylediklerimin arkasında kesinlikle boş konuşma veya sizleri kandırmak gibi bir durum söz konusu olamaz. Kimse LR’a zorla üye olmuyor ve ortaya bir sermaye koymuyorsunuz, tamamen sizlerin ne kadar başarılı olmak istediğine bağlıdır. Eğer siz kariyer yapmak istiyorsanız LR sizler için en önemli basamaktır. LR en azından 30 yıllık güven veren ve herkesin ürünlerini çok beğendiği Alman firmasıdır.

Kariyer yapan pek çok LR iş ortağı tanıyorum ve gerçekten zamanında yapmış olduğu çalışmalarının karşılığını şuan LR’da çok fazla yorulmadan kazanmaktadır. Unutmayın evde dizi izlemek veya evlendirme programları izlemek sizlere bir şey kazandırmaz, ama hem kariyer hem sosyal bir hayat yaşamak sizin elinizdedir. 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir