LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR ile kazanmak bu kadar kolay!

 

Başarıya-ulaştıran-konsept-KİTAPÇIĞU15

Benim sizi LR için inandırmam mümkün olmaz. Size yalnızca gerçekleri anlatabilirim, inanıp inanmamayı siz seçersiniz.

Kota alt ya da üst sınırı, hedef tutturma zorunluluğu, ekstra üyelik ücreti veya üyeliği iptal ettirme ücreti, aylık veya yıllık aidat, bugün al üç ay sonra öde, borca gir, borcun içinden çıkama, tonlarca ürün ısmarla, elinde kalsın, satamama gibi durumlar yok LR’de. Belki de bu yüzden iki kere Avrupa’nın en iyi network şirketi ödülünü almıştır. Çünkü iş ortaklarını mağdur edecek tek bir oluşumu bile yok. Aksine ürünlerin mucizevi kalitesiyle ve çalışmamızın karşılığında aldığımız primlerin yanında, bir de verdiği hediyelerle bizi sevindiriyor. Ürünler Dermatest ve Sağlık Bakanlığı izinli ve bir çoğu patentli; doğal ve minarel ürünler.

Yaptığımız iş, satış işi değil; Network. Insanlara kaliteli ürünleri indirimli veriyoruz. Bunu yapabilmek için başvuru formu doldurup şirkete mail atıyoruz. Ürünler şirketten direkt alıcıya teslim ediliyor, biz aradan çekiliyoruz. Fakat bu emeğimizden dolayı prim alıyoruz. Bunun için alıcının ilk seferde şirketten alış fiyatından en az 85 liralık ürün seçmesi yetiyor. Ürün kısıtlaması yok. Ister kendine ürün seçer, isterse hemen tavsiye yöntemiyle satış yapmak ya da çevresindeki insanların da denemesi için ürün ısmarlar.

Bu 85 liralık ürün siparişle (yurtdışı için değişiyor ilk sipariş ücreti ) üyelik de otomatikman başlar. Ekstra hiç bir ücret ödemeden. Kişi kesinlikle çalışmak zorunda değildir. Isterse ürünleri geliş fiyatından %28 indirimli kullanmaya devam eder. İsterse çalışır. Yukarıda anlattığım gibi; ürünleri indirimli vererek şirkete başvuru formu gönderir ve bundan prim alır. Bu prim, kişinin ısmarladığı ürünlerin ücreti üzerinden değildir. O ücret, sadece ürünlerin toplam fiyatıdır ve direkt şirkete ödenir.

Olur da kişi elindeki bir kaç ürünü satmak isterse, bu sıcak satıştan elinde kalan %40 kâr marjıdır. Bu para, ayın 15’inde hesabına yatırılan prim dışında direkt cebinde kalan sıcak paradır. Bir de LR’e direkt iş kurup bunu geliştirme amaçlı girmek isteyenler vardır. Onlar da, eğer isterlerse, LR’in hazırlamış olduğu, en popüler ürünlerden oluşan bir paket, alış satış kataloğu, firma ve ürün broşürlerinden oluşan bir pakettir. Fiyatı 350 TLdir. Kredi kartına faizsiz 6 taksitle ödenebilir. Bu paketle birlikte kişi, yapacağı satışlardan kazanacağı %40 kârın dışında bir de %3’ten başlayan bonus prim seviyesine erişir.

LR’deki her ürünün kendine özgü bir puanı vardır. Yapılan her satışta veya indirimli üyede bu puanlar artar ve şirket belirli puan seviyelerinde ekstra hediyeler verir. Saat, tablet, cep telefonu, araba, seyahat gibi. Fakat bunları yapma zorunluluğu yoktur, kişi sadece isterse yapar. Üyelik iptal edilmek istenirse, LR’de aktif olmak bırakılır. Bir sene içinde hiç ürün alınmaz, hiç iş ortağı ya da indirimli üye yapılmazsa üyelik kendiliğinden sonlanır. Kişi bir sene sonrasında yeniden üye olmak isterse yine en az 85 liralık ürün siparişiyle üyeliğini yeniden başlatabilir.
LR dünyanın 30 ülkesinde aktiftir. Üyelik şartları ve bonus hediyelerinin veriliş seviyesi her ülkede farklılık gösterebilir, fakat prensip hep aynıdır.

Bence bu, bugün hayatınızı değiştirebilecek bir fırsat. Benim ve bir çok kişinin değiştirdi. Konuyla ilgili başka sorularınız varsa bana çekinmeden mesaj atabilirsiniz. Size sunulan gerçekliği, hayatınızın fırsatına çevirin.
Saygılar…

LR Başarı

LR Başarı

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu