Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Tırnak Sertleşmelerine önerdiğim LR ürünleri

 

LR-tırnak-mantarı-tedavi-sonrası

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünleri kullanan bir iş ortağımızın LR Aloe Vera Ayak Kremi kullanım sonucunu bizim ile paylaştığında bu kadar kısa sürede ve düzensiz olarak kullanmasına rağmen böylesine güzel bir sonuç alması LR ürünlerinin kalitesini bir kez daha ortaya koymuş oluyor.

Ayrıca çoğu cilt rahatsızlıklarına iyi gelen Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Aloe Vera Ayak Kremi tırnak mantarına da iyi geldiğini bir de böyle öğrenmiş olduk. Ayrıca sizlere bu sonucun öncesi ve sonrası sonucunu iş ortağımızın bize yolladığı resmi sizler ile paylaşacağız.

Kendi telefonundan çekip bize yollamıştır. Kendisine geçmiş olsun diyoruz ve böylesine zorlu bir cilt rahatsızlığına bitkisel olarak derinden temas eden ve LR Aloe Vera Ayak Kremi ile böyle bir mucizeye şahit oluyorsunuz. LR ürünlerinin hemen hemen hepsinde Anti bakteriyel etken maddeleri bulunmaktadır ve LR Aloe Vera Ayak Kremi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan bilgi formunu doldurun.

LR Aloe Vera Ayak Bakım Kremi

Tırnak Mantarı için LR Aloe Vera Ayak Kremi ve Özellikleri;

Ayak Tırnak Mantarı içinde bulunan ürünlerden sizlere biraz bahsedelim. İçerisinde bulunan Aloe Vera Acil Yardım Spreyi tonik görevi görmekte ve sertleşen bölgeye ilk kullanılacak üründür. Ürünün temizleyici özelliği vardır ve mikropları ve bakterileri öncen temizleyerek zemini hazırlar.

Daha sonrasında LR Aloe Vera Ayak Kremi kullanılır ve bu kremin de çok etkili olduğunu ve iyileştirici özelliğinden dolayı sertleşen bölgede çatlamaları ve yaralanmaları düzenler. Aynı zamanda deriyi nemlendirerek mantarın oluşturmuş olan kuruluğu da önler.

LR Aloe Vera Ayak Kremi‘de mantar içinde iyi geldiğini bu göreceğiniz resimde de anlayacaksınız. Tırnak Sertleşmelerine iyi gelen ürünlerimizin içeriği de bu şekildedir. Umarım sizlerde de faydalı olur. Sağlıklı günler dileriz…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir