Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Vitiligo için tavsiye ettiğim LR ürünleri

LR-Vitiligo-Tedavisi-3

Vitiligo (Dış Deri Renk Kaybı) Cilt problemleri arasında yerini alan ve ciltte derimize rengimizi veren melanosit hücreleri vardır. Bir çok sebepten dolayı melanositler zarar görmüş ise melanosit pigment üretmez ve cildimizin derisinde dağınık bir şekilde beyaz adalar oluşur (leke) ve bu durumda ciltte ürünlerimiz sayesinde melanositi tetikleyecek ve tekrar çalışmasını sağlayacak olan LR’ın ürünleri mevcuttur. LR ürünleri ile desteklemek için bir kaç ürün gerekli ve bu ürünleri düzenli bir şekilde uygulamanız sonucunda kesin olmamak ile beraber bazı kullanıcılarda iyileşme sürecine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca yaz ayında olduğumuz için size söyleyeceğim ürünler ile birlikte ayrıca LR’da bulunan 50 faktör vitamin içeren güneş koruyucu kremi de kullanmanız gerekecektir. Bu ürünleri kullanan kullanıcılarımızdan bir kaçı bize öncesi sonrası resimlerini yolladı sizlere onları da sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Pek çok yöntemi deneyip de sonuç alamayan kişilerin LR’a bir şans vermesini tavsiye ediyorum. Almanya’nın 32 yıllık sağlık ürünleri üzerinde ki deneyimi ile emin olun bu bitkisel ağırlıklı kremler ile bu tür problemlerin iyileşme süreçlerinde çok destekleyici ve yardımcı olduğu ürünlerdir.

Vitiligo için kullanılması gereken ürünler;

1- Aloe Vera Sivera İçecek bu içeceğin ısırgan otlu olanını tavsiye ediyorum. Bu içecek içeriden cildiniz için mücadele eden ve içerisinde cilt için en faydalı vitaminlerin yer aldığı harika içecektir. Günde 3 er kapak aç karnına içmeniz gereklidir. (Uyarı: Aloe vera sivera jel içeceği kimler kullanamaz?)

2- Aloe Vera Dermaintense Krem bu kremi de Dış Deri Renk Kaybı olan sorunlu leke bölgelerine iyice yedirerek sürmelisiniz. Bu ürünü de günde 2 kere kullanmanız gerekmektedir.

3- Aloe Vera Acil Durum Spreyi bu spreyi tonik olarak kullanacaksınız ve ilk kullanacağınız ürünlerden birisidir. Lekeli bölgeye kremlerinizi sürmeden önce sıkacaksınız ve yayacaksınız 1-2 dakika cildinizde durduktan sonra diğer kremlere geçebilirsiniz.

4- Aloe Vera Duş Jeli adından da anlaşıldığı gibi duş jelidir ve duş alırken bu jeli kullanmalısınız. 2 günde 1 kullanmanız da yeterli olacaktır.

5- Aloe Vera Şampuan bu da şampuanımız duş aldığınız sırada da bu ürünü duş jeli ile birlikte kullanabilirsiniz. Eğer bu ürünleri yaz ayında kullanacaksınız eğer

6- LR Güneş Kremi 50 Faktör bu ürünü kullandığınızda koruyucu amaçlı güneş koruyucuyu kullanmanız lazım. Kış ayında kullanılacaksa eğer zaten bu ürünü kullanmaya gerek yoktur.

Kullanılacak ürünler özet:

 • Aloe Vera Sivera İçecek (ısırgan otlu)
 • Aloe Vera Dermaintense Krem
 • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
 • Aloe Vera Duş Jeli
 • Aloe Vera Şampuan
 • LR Güneş Kremi 50 Faktör (yaz ayında kullanılmalı)

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

10 Yorum var “Vitiligo için tavsiye ettiğim LR ürünleri

 • bu ürünlere nasıl ulaşırım. fiyat belirtilmemiş. ( bir vitiligo hastası )

 • Bu urunleri kullanan oldu mu?

 • Öncesi ve sonrası resimleri paylaşmazmışsınız bekliyoruz paylaşmanızı

  • Vitiligo öncesi sonrası resimlerimizi sitemizi güncelleyerek ekleyeceğiz. Biraz daha beklemenizi rica ediyoruz…

   • Aloe Vera Sivera İçecek (ısırgan otlu)
    Aloe Vera Dermaintense Krem
    Aloe Vera Acil Durum Spreyi
    Aloe Vera Duş Jeli
    Aloe Vera Şampuan
    LR Güneş Kremi 50 Faktör

    bu ürünler komple ne kadar acaba.

    • LR üyesi olursanız %40 indirimli alırsınız bu şekilde avantajlı olur fiyatlar, ben size üye fiyatları veriyorum incelersiniz. Eğer üye olmadan alacaksanız hepsinin üzerine %40 ekleyiniz.

     Üye fiyatlı (indirimli)
     Aloe Vera Sivera İçecek (ısırgan) (51,00 TL)
     Aloe Vera Dermaintense Krem (57,10 TL)
     Aloe Vera Acil Durum Spreyi (41,39 TL)
     Aloe Vera Duş Jeli (18,50 TL)
     Aloe Vera Şampuan (24,20 TL)
     LR Güneş Kremi 50 Faktör (yaz ayında kullanılmalı) (46,40 TL)

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir